Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyfélszolgálaton akik dolgozn...

Ügyfélszolgálaton akik dolgoznak hogy bírják idegileg, lelkileg, hogy bunkóznak, ordibálnak velük és naponta többször is elküldik őket a ....-ba?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nehezen.

Ezért kéne normálisan bánni velük.

2023. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Már megszoktam.

Olyan szinten elengedem a fülem mellett, hogy mondja a magáét de meg sem hallom.

2023. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Meg lehet szokni, csak fel kell fogni, hogy ebben semmi személyes nincs. Nem nekem szól, hanem a cégnek.
2023. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Meg lehet szokni, csak fel kell fogni, hogy ebben semmi személyes nincs. Nem nekem szól, hanem a cégnek/szervezetnek.


Teljesen kezelhető. Ha ügyes és rutinos vagy és nem az elsőre sírós fajta, akkor még az ordibáló ügyfélnél is el lehet érni, hogy kezes bárányként megy haza. :)

2023. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ohh voltam ügyfeles. A vergődő embert úgy elküldtem burkoltan melegebb éghajlatra, hogy még meg is köszönte. Meg igyekezni kell empátiát mutatni, de hát ugye a gonosz főnökök meg a szabályzatok miatt ez meg az van. De amúgy amennyire lehetett próbáltam előrevinni a lehetetlen ügyeket is. Viszont a cimbalmokkal nehezen jutottam dűlőre, mert egyszerűen képtelenek voltak megfogalmazni, hogy mi a bajuk.
2023. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam megszokni, 3 hónapig bírtam. De ez csak az egyik fele, a másik az irreális elvárás a főnököktől amit ha nem tudsz betartani, akkor szétstresszelik az agyad.
2023. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

"Nem tudtam megszokni, 3 hónapig bírtam"


Tőlünk is sokan menekültek, a próbaidő végéig sem bírták ki. Volt, aki maradt. Én tudtam, hogy bírni fogom, mert jó érzékem van a hülye, agresszív emberek kezelésében, valahogy értek hozzájuk. Apám verekedős alkoholista volt, talán akkor edződtem meg. Soha nem volt problémám. Még a börtönbüntetésüket leült gyilkosokkal sem.

2023. jan. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem rengetegszer akad dolgom az ugyfelszolgalattal. Alig van jo tapasztalatom. Egy sportfogado oldalon rendszeresen kell nekik irni chaten, 5szor kell leirni mindent mire felfogjak mi a problema. A sajat promoikat nem ismerik, mindenert reklamalni kell. Katasztrofa. Olyan mintha droidokkal beszelnek. Mindenrol kepernyofoto kell hogy kepbe keruljon.
2023. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8: ugye tudod, hogy egy ügyfélszolgálatos kap egy 2 hetes kiképzést a cégtől a legalapabb dolgokról és utána belökik a mélyvízbe? Ha túl speciális a bajod az pedig nincs leírva a tudásbázisa, vagy pedig túl nyakatekert az út hozzá. Emellett főleg általában 16-20 év közötti fiatalok, akiknek még nincs semmi élettapasztalatuk, így nehezebben értik a dolgokat még. A promokról meg nem tájékoztatják az ügyfélszolgálatost. Képernyőfotó meg alap chaten, annál egyszerűbben nem tudod megmutatni a problémát.
2023. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha belinkelem neki a promót az miert nem jo? Ha belinkelem neki az email bobgeszos verziojat miert nem jó?

Nem egyszer leirtam chaten mi a problema es nem ertette. Majdnem egy oraig chateltem vele, folyamat váratott, otszor kellett leirnom hogy felfogja. Aztan atmentem az angol chatre es 3perc alatt jovairtak az elmaradt bonuszom.

2023. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!