Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni kontroll...

Mennyit lehet keresni kontrollerként?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Amennyit megadnak. Bruttó 400-tól bruttó másfélmillióig bármennyit, de efölött is bőven vannak fizetések, bár azok már inkább menedzsment munkakörök. A gond az, hogy ha felvesznek valahova egy közgazdászt, aki lényegében adatrögzítő, de kéthetente egy diagramot be kell szúrnia excelbe, már kontrollernek hívják, így azért nehéz egyértelmű átlagot mondani.
2023. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol és milyen cégnél?

Dolgoztam olyan helyen, magyar közélvállalat, ahol volt elvárás, de max bruttó 350e volt a keret a pozira.

Multinál ez sokkal több. Budapest környékén pedig még több.

2023. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten 400 bruttóval kezdtem pályakezdő kontrollerként, komoly munkahelyen, ahol tényleg tanítottak és képeztek pénzügyi területen, de barátnőm Székesfehérváron ugyanannyi és ugyanolyan munkaért 500 bruttóval kezdett. Szóval mindenhol nagyon változó
2023. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
3 év könyvelés után mentem át kontrollernek tavaly és br 830 ezerrel kezdtem. Ismerőseim ugyanebben a szakmában 4-5-6 év után keresnek bruttó 1.000.000-1.100.000 ft között.
2023. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!