Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerre maximum hány helyre...

Egyszerre maximum hány helyre jelentkezzek egy héten junior szinten, mert félek, hogy túl sok helyről hívnának vissza aztán túlvállalni nem szeretném magamat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az is lehet, hogy sehonnan sem szólnak vissza:D viszont eddig nulla interjún voltam és annó diákmunkára random profession profilom alapján találtak meg, aztán teszt és nem túl nehéz beszélgetés után felvettek. Szóval fogalmam sincs, hogy CV meg tapasztalatom alapján érdekelnék-e bárkit, szerintem általánosságban írjatok erről, mert átlagos juniornak mondanám magamat.


Tudom, hogy próbálkozni kell,de nem szeretnék valami jobb állást azért elbukni, mert az volt a héten a negyedik interjúm és nem tudtam 110%-ot nyújtani.



2023. febr. 18. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi interjút vállalj be egy héten, amennyit szeretnél, a későbbi megkereséseket (amennyiben lesz) a következő hétre teszed, amikor ráérsz. Neked is van beleszólásod, hogy megfelel az interjú időpont avagy sem.
2023. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem számít hátránynak, ha későbbre teszem az interjút?
2023. febr. 18. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hátrány, lehet nem, cégtől függ. Munkahelyre van szükséged, ha már annyi interjúd van, hogy még egy nem fér bele az időosztásodba, szerintem teljesen mindegy, hogy hátrány avagy sem.
2023. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve annyit hozzátennék, hogy nem tudod mikor hívnak vissza. Előfordulhat, hogy már másnap, de az is, hogy csak 2 hónap múlva, így érdemes minél több helyre jelentkezni, hogy maximalizáld a munkatalálási esélyeid.
2023. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs maximum szám, ugyanis nem tudod fixre hogy x cégből mennyi fog visszajelezni. Ha 100 helyre beadod és 99 lexar akkor 1 interjúval kétlem hogy le leszel terhelve.
2023. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerült elhelyezkedni?
2023. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Igen!!


Az első héten nem szóltak vissza kb sehonnan és kicsit aggódtam is. Következő héten viszont már jöttek az interjúra hívások.

30+ helyre jelentkeztem összesen, ebből 20 körül volt az, ahova lett is volna esélyem bejutni, mert megfeleltem a leírás főbb részeinek és nem csak úgy jelentkeztem. Végül 8 helyre hívtak interjúzni és egy helytől kaptam ajánlatot, amit azonnal el is fogadtam (ez lehet nem volt jó döntés, de kell a tapasztalat meg a pénz is, szóval muszáj voltam).

2023. ápr. 22. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!