Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiben kerül a képzés a SE...

Mennyiben kerül a képzés a SE főiskolai részén? Gyógytornász vagy védőnő szeretnék lenni, de már van diplomám, tehát csak költségtérítéses lehetnék. Van levelező, v. esti ezekből a szakokból?

Figyelt kérdés

Illetve bárhol az országban van levelező vagy esti ezekből a szakokból?

Szerintetek lehetséges, hogy ennyi idősen sikerül pályát módosítanom? Eddig (6 éves teljes állásban) előtte fősuli mellett dolgoztam irodában, számítógéppel és papírokkal, azon belül is főként számokkal. Már 18 évesen is húzott a szívem a védőnőség felé, de mivel közgáz suliba jártam, maradtak a számok. De már nagyon érzem hogy nem ez a nekem való, hanem az emberek, a gyerekek.

Van, akinek sikerült egy ilyen nagy kanyart beiktatni így 30 körül? Nekem is sikerülhet?


2010. okt. 5. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

www.felvi.hu

szerintem segít

2010. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!