Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még lehetőségem külföldi...

Van még lehetőségem külföldi munkára?

Figyelt kérdés
Az idén 50 éves leszek. Angolul középfokon beszélek, eddig kereskedelemben dolgoztam.Nem szeretnék Európán kívülre menni, de sajnos itthon nem tudok annyit keresni, hogy a napi megélhetés mellett a gyerekeim továbbtanulását is támogassam.

2023. márc. 2. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem 50 évesen még itthon sem könnyű, a kinti nagyobb fizetést meg elvinné a lakhatás.
2023. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

“Nem szeretnék Európán kívülre menni”


Akkor maximum hollandia játszik, némettel többre mennél

2023. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én Máltán élek. Ide elég a középfokú angol, sok munkahelyen csak angolul kommunikálnak, viszont a kereset 1200-600 euró, gondolom átszámítani nem kell. Viszont a szállás csak 350~ euró egy apartman+ 60 euró rezsi, ha lesz egy lakótársad és aztán rajtad áll, hogyan költöd a maradékot ennivalóra. Hetente kb 30-35 eurót költök ennivalóra, ha hónapra nézzük akkor az 150~ euró körül jön ki. (Étteremben dolgozok, azért jövök ki olcsón az ennivalóval), ha nem étteremben dolgozol (bár azt kétlem, mert turizmus és vendéglátás az egész sziget) akkor a kaja duplája.

A maradék fordítható a gyermekeidre.

2023. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!