Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Introvertáltként mit érdemes...

Introvertáltként mit érdemes tanulnom vagy dolgoznom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy introvertált vagyok, így jobban szeretek dolgokat egyedül elvégezni. Matematikából nem vagyok jó, inkább humán beállítottságú vagyok. A kreatív dolgok érdekelnek, szeretek fogalmazni. Ha hasonló természeted van, te mit tanulsz/dolgozol?

2023. márc. 8. 21:33
 1/9 anonim válasza:
75%
Ha szeretsz fogalmazni szövegírónak vagy újságírónak lehet jó lennél.
2023. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én introvertált vagyok. Lehet nem állom munka és lehet ez csak végső mencsvár, de én gyártósoron dolgozok. Elmondták, hogy mi a dolgom, megvsinálom és egész nap senki nem szól hozzám. Nem kell foglalkoznom senkivel.
2023. márc. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezen az opción én is gondolkozom, mivel a városunkban más lehetőség nagyon nincsen.
2023. márc. 9. 05:01
 4/9 anonim válasza:
100%
Itt is kevés. Sokan leszámolnak és viszajönnek mert mást nem talál.
2023. márc. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj cnc-re
2023. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ha kreatív vagy a gyárban meg fog örülni, tapasztalat
2023. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehetsz, ne ettől az egy személyiségjegyedtől tedd függővé.

Lehetsz akár még vezető is, ott is aranyat ér ha valaki meghallgatja az embereit, majd visszavonul és döntést hoz helyettük, és nem belepofázva a mondandójukba, kényszeríti az embereit rossz döntésre (sarkítok, nyílván vannak jó extra- vezetők is.)

Én pénzügyes munkát végzek, ez az eredeti végzettségem is, de rengeteg munkakört kipróbáltam már. Itt azt tapasztalom, hogy az emberek többsége ilyen, vagy még ilyenebb. Nekem speciel optimális, mert pont annyit kell emberekhez szólni, amennyi még jól esik.

Bárhova mész, fontos, hogy nézz szembe az introvertságoddal. Van, ami emiatt fog zavarni, és ez teljesen normális. De ne is misztifikáld túl. Inkább ez legyen néha kényelmetlen, és ne az egész életedet akard egyből megváltoztatni. Előbb-utóbb az ideális munkakör is megtalál majd téged.

2023. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgalatnal is lehetnél pl. az e-mailes, levelezős oldalon. Akik a megkeresesekre reagálnak írásban. Bankoknál pl. ez a pozíció már legtöbbször home officeban megy.
2023. ápr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam német fordítóként, most pedig ügyfélszolgálaton levelezői munkakörben, amit a 8-as válaszoló említett. Ez a mostani munkám azért nem egy álommunka számomra, de elvagyok vele. Viszont fordítóként nagyon szerettem dolgozni.
2023. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!