Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 61 évesen Miskolcon hol...

61 évesen Miskolcon hol dolgozhatok? Gépészmérnök vagyok de nem a szakmában melóztam.Fizikai németben az utóbbi időben.Állítólag még a Boschba sem vesznek fel, 2019-ben dolgoztam ott fél évet....

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 08:41
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Nagyon általánosan ahol felvesznek. Amit erősségként tudsz figyelembe venni és a munkáltató is, az a német nyelvtudás, az adott fizikai munkakör, mint ismeret és gyakorlat, és a gépészmérnöki szakma is mint ismeret terület. Itt nem a konkrétan vett gépészmérnöki állásra értendő, hanem ahol egy jó gépészeti-műszaki ismerete előny. De akár karbantartói állások is szóba jöhetnek. Vagy a fizikai munka amit csináltál akár konkrétan vagy akár mint ismeret is van ahol előny. Mondjuk aki tetőt épített az ismeri a szerkezetet, anyagokat és akár egy alapanyag értékesítő cégnél előny lehet, jobb a tárgyalás az ügyféllel, mert érted miről beszéltek. Az állítólagot meg oké talán, de attól még küldhetsz jelentkezést.

És amúgy meg akármi más is lehetőség. Nézd úgy, hogy tágabb és kapcsolódó módon a német, gépészet és műszaki ismeret és érzék, és amit már csináltál mint gyakorlat és ismeret is.

Indeed oldal meg összegyűjti az állásportálok ajánlatait, úgyhogy ott egyszerre az összes megjelenik, a professiontól kezdve az többiig bezáróan. Egyszerűbb mint tucatnyi oldalakon keresni.

2023. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ mit dolgoznál... Könnyű fizikai munkára, vagy vagyonőrnek portásnak bárhol bármikor felvesznek!


Csak majd ellenőrizd a járulékbefizetéseket havonta a hivatalban személyesen, nehogy lenyúljanak!

2023. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Jah' ha előtte elvégzel egy 3 hónapos vagyonőrit a saját költségeden, levizsgázol, elintézed a kamari tagságot, stb. :(

2023. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval kezdek már " kicsit " kétségbeesni... egy éjszakai recepciós állást visszamondtam, azóta semmi!! A Boschba sincs most operátor felvétel... és még nincs munkám, de legalább még pénzem sincs...
2023. márc. 24. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta valami?
2023. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!