Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Junior könyvelőként milyen...

Junior könyvelőként milyen feladatok a jellemzőek?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem egy cégnél junior könyvelő pozícióban. Eddig nem dolgoztam ilyen területen, nincs tapasztalatom. Az elmúlt pár hónapban szállító számlákat, bankot és tárgyi eszközöket könyveltem, számlákat állítottam ki és viszonylag sok általános adminisztrációs munkát végeztem. Mi a jellemző, mennyi idő után bíznak az emberre komolyabb feladatot? Tudom, hogy egyéni rátermettségtől is függ, de közel fél év után nem nagyon érzem úgy, hogy törekednének a fejlesztésemre, pedig úgy vettek fel, hogy olyat keresnek aki szeret tanulni. Úgy érzem inkább ez a junior könyvelő pozíció csak az adminisztrátor hívogatóbb elnevezése...

Próbáltam már jelezni, hogy szívesen lépnék szintet, de mindig csak a legkellemetlenebb feladatok vannak rám bízva. Ha nem változik a helyzet azt tervezem, hogy fél év múlva felmondok, mert nem szeretnék ezen a szinten megragadni. Tapasztalatok esetleg, hogy ki, mennyi idő után kapott nagyobb felelősséggel járó feladatot?


2023. márc. 9. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én az első teljes beszámolómat 3 év után csináltam meg. Kellett is ennyi idő amúgy, mire mindent átlátsz. Szépen lassan épült fel, eleinte csak besegítettem havi és negyedéves zárásokba, bevallásokba, utána már egyedül csinálhattam. Aztán az éves zárással, könyvvizsgálattal is ugyanígy voltam.
2023. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!