Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elkezdjek inkább tanulni?

Elkezdjek inkább tanulni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, két és fél éve kint dolgozom külföldön. És az az igazság, hogy már elegem van, állandóan kint kell lenni(amúgy szeretek kint lenni), de semmi szabadidőm nincs, mindig csak a munka, hazajönni meg nem akarok, mert akkor meg nem tudok annyi pénzt keresni. Így azon gondolkodtam, hogy inkább kint kellene tanulnom, meg én már amúgy se tudnék Magyarországon élni, mert nagyon megszoktam a külföldi életet.

2023. ápr. 18. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ne. Dolgozzál csak.
2023. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs szaktudásod és tovább akarsz lépni akkor tanulnod kell, túl sok opciód nincsen.
2023. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol kint?
2023. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pincér vagyok, jól fizet, de már elegem van a vendéglátásból. Meg van az érettségim, folyékonyan beszélek németül, ezért foglalkoztat a gondolat egyre erősebben, hogy elkezdek inkább tanulni.
2023. ápr. 19. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Persze, sokkal jobban jársz
2023. ápr. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

És gondolod, ha tanulsz valamit, akkor utána nem kell majd dolgoznod, hanem csak kapod a pénzt?

Bohóc vagy. Dolgozzál csak.

2023. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha felvesznek valahova és tudsz közben dolgozni/van aki eltart, akkor hajrá.
2023. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!