Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról végezhető munkák...

Otthonról végezhető munkák mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Akik dolgoztak ilyenben?
2023. ápr. 22. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

mint például melyek?


több 1000 féle otthonról végezhető meló van.

2023. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én otthonról dolgozok, ügyfélszolgálatosként.


A távmunka miért ne lenne megbízható?


Mire gondolsz?

2023. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2es konkrétan mit csinál egy ügyfélszolgálatos? És kb mennyi a fizetés ha megkérdezhetem illetve kell e hozzá valami konkrét végzettség?
2023. ápr. 22. 13:32
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is üfi szerű munkakörben dolgozom negyedik éve full home officeban. Beérkező levelekre válaszolok sablon válaszok segítségével. A fizetésem bruttó 400e Ft. Az, hogy megbízható-e, az nem a munkától, vagy a home office tényétől függ, hanem a cégtől, aki alkalmaz.
2023. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem fordítva gondolkodsz.


Nem otthonról végezhető munkát kell keresni bármi legyen is az, hanem a szakmádon belül kell találnod egy munkát, amit akár otthonról is lehet végezni.


Pl.:

Ha humán beállítottságú vagy. Van egy Bsc-d akkor simán tudsz egy multi hr csapatába jelentkezni és valószínűleg ott nagyon laza hibrid bejárás lesz, azaz technikailag be kell menni, de kb annyit dolgozol otthonról amennyit csak akarsz.


A cél inkább az legyen, hogy egy tényleges munkát találj ahol van home office lehetőség, nem az, hogy vakon próbálsz otthonról végezhető munkát találni.


Sok insta/facebook csalás van erre alapozva, hogy beetetnek azzal, hogy otthonról tudsz rengeteg pénzt keresni. Persze semmit nem írnak a munka jellegéről. Nyílván az kamu.

2023. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én otthonról dolgozom, programozó vagyok. Elég megbízhatóan fizet.
2023. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
LoL
2023. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Mi az hogy megbízható munka?


Te vagy-e megbízható hogy otthon dolgozol és nem alszol meg tévézel?

2023. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Három éve itthonról dolgozom, fizu mindig megjön időben.

Informatikus vagyok.

2023. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kevés az olyan munkakör, amit otthonról tudsz végezni. Inkább informatikai/programozói munkák vannak, de ez is programozás inkább. Rendszergazdaként is lehet otthonról, hiszen távolról eltudod érni a dolgokat, de sokszor be kell menni személyesen, ha valami gond adódik. Könyvelőként lehet még otthonról, vagy esetleg ilyen pénzügyes dolgoknál, de más meló nem igazán van, amit otthonról lehetne végezni.
2023. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!