Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Veszprémben milyenek a munkale...

Veszprémben milyenek a munkalehetőségek és a fizetések? Érdemes lenne Zalaegerszegről Veszprémbe költözni a jobb munkalehetőség reményében?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 15:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, gyárba sosem mentem dolgozni. Gondolom minőségi munkát keres a kérdező, nem robotmunkát
2023. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
94%

Nem gyárat kérdeztem, hanem céget. Milyen jó potenciálokkal rendelkező cégek vannak Szombathelyen, ahol több típusú munkakörben van munkalehetőség?


Azért kérdezem, mert pont hogy Szombathely vérszegény az ilyen munkahelyekből, Veszprém pedig erős.

2023. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
51%
Szombathelyről, Kőszegről osztrákba járnak ki sokan dolgozni... Ezáltal eleve jobbak a lehetőségek. Rengeteg osztrák cég van Szombathely térségében amelyek nem 250ezer forintért foglalkoztatnak hanem több mint a másfélszereséért
2023. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
69%
Ha Veszprém annyira fejlett, nézd meg a szombathelyi vasútállomást meg a veszprémit. Utóbbi még a felújítás mellett is kaki lesz.
2023. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
95%

Nem a vasútállomásról volt szó, hanem a munkahelyekről. Miért terelsz folyamatosan?

Továbbá nem az osztrák munkalehetőségről volt szó, hanem a helyiről.

Egyébként nekem szombathelyi volt csoporttársaim azt mondják, hogy onnan jóval kevesebben járnak ki osztrák területre dolgozni mint mondjuk Kőszegről vagy Sopron térségéből, egyszerűen azért mert az a +40-50km már sokat jelent távolságban, időben és költségben.


Az, hogy ez cég mennyiért foglalkoztat, irreleváns most jelen kérdéskör alatt, mivel erősen munkakör függő. Én is tudok olyan céget, nem is egyet az orszát több térségében, akár a keltei részen is, akik több mint 1,5x250 ezret fizetnek. Sőt, a céget többsége ilyen. :)

2023. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
95%
Győr 100x jobb, mint Veszprém mind mérnökként, mind gyári munkásként.
2023. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
55%
Mit véded így Veszprémet? Egy darab szar marad akkor is. Attól hogy nem tudsz szöveget értelmezni az nem az én hibám. Nyíltan leírtam, hogy Veszprémben az infrastruktúra is szar. De egy lokálpatriótától mit várunk
2023. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy nem tudom szoveget ertelmezni. Viszont az infrastrukturarol sem volt szo. Tovabba a vasutallomas allapota onmagaban nincs szoros osszefuggesben az infraszrukturaval. Ket kulon dolog.

Tudom, deakkoris. 😅😭

2023. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
94%
Viszont tenyleg irhatnal szombathelyi cegeket, ha ismeros vagy a kornyeken. Mernoki, penzugyi, villamos es gepipari szakmunka tovabba maganegeszsegugyi munkalehetosegek kapcsan. En Veszprem, Fehervar, Gyor kornyeket ismerem, rengeteg partnerunk es interjum is volt az emlitett varosokban. Szombathelyre is palyaztam, de rajottem hogy pont az infrastruktura miatt ongyilkossag. Gyor, Becs es Budapest is messze van. De ha valoban hemzseg a jo minosegu munkahelyektol es en tajekozodtam rosszul, megpalyaznank par allast.
2023. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szombathely HDI 0.857

Veszprém HDI 0.746


Veszprémben lakom amúgy, rokonok élnek Szombathelyen. A testvérem havi 500-600ezer forintot keres árúszállítással(Szombathely-Sopron viszonylat) magánba mint itt Veszprémben jó ha keresett 300-at.

2023. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!