Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvennének egy helyre, ahol...

Felvennének egy helyre, ahol szalmailag sokat fejlődhetnék, viszont a fizetésem jóval kevesebb lenne. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik fővárosi kórházról van szó, gyógytornászként dolgozom. Jelenleg egy idősek otthonában, amit szeretek, de szakmai fejlődés itt már sajnos nincs. Viszont a fizetésem ha átmennék egy kórházba, 60-70 ezer Ft-tal kevesebb lenne.... Sajnos akármennyire is szimpatikus a hely meg szeretnék mást kipróbálni, úgy érzem esélytelen.. (tanfolyamokat most kezdtem el csinálni - eddig volt más, amire elment sok pénz- de jelenleg ez sem vigasztal. Főállásban valami magán helyre nem szeretnék menni különböző okok miatt egyelőre.) Komolyan ennyire reménytelen az egészségügy? 😅 (költői kérdés)

2023. máj. 2. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire. Főleg, hogy nézd meg a bértáblát, lehet nem is fogsz soha többet keresni ott, tehát még perspektíva sincs benne.


Ezen kívül aranyszabály - rosszabbul fizető helyre csak és kizárólag akkor megyünk át dolgozni, ha valami másban nagyon kompenzál (pl. jóval kevesebb a munka, olyan a tanulási potencál ami 1-2 év befektetéssel utána megsorozhatja a fizetésed, stb..).

2023. máj. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne tudni, hogy te mit akarsz. Nekem az jön le, hogy váltani szeretnél, hogy tapasztalatot gyűjts. Azzal pedig az jár, hogy adott esetben rosszabb lesz az ember fizetése. Még azt kéne megtudni, hogy az adott kórházban tartják-e a 6 órás munkavégzést, mert akkor reálisabb a kereset és abban az időben magánozhatsz is. Egyébként jelenleg baromi jól meg vagy fizetve, ha a kórházi bér 60-70 ezerrel kevesebb.
2023. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit kapsz pontosan?


Egy barátom idős otthonba dolgozik, de kevesli a fizetését azt hiszem nettó 300 körül kap.

2023. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is gyógytornász vagyok, a bértábla szerinti fizetésünk emelkedik július 1-től. Nézz utána! Vagy már az emelt bérrel számoltál?
2023. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!