Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aktív Wolt futároktól kérdezem...

Aktív Wolt futároktól kérdezem: mióta kinyírták a KATA-t, fő tevékenységként van annyi megbízásotok, hogy legalább a járulékok kijöjjenek belőle? Olvass leírást, mielőtt válaszolsz!

Figyelt kérdés

Kifejezetten kérem: Csak aktív, vidéken dolgozó, lehetőleg főállású Wolt futárok válaszoljanak, tények, tapasztakatok érdekelnek, nem a feltevések és a "haver csinálja és azt mondta, hogy..." pletykák.


Gondolkodom egy vállalkozás elindításán, aminek egyik pillére a Wolt futárkodás lenne. Ha annyi kihozható belőle, ami fedezi a járulékokat, már jó vagyok.

Emiatt kérdem.

Köszönöm, ha válaszolsz!



2023. máj. 9. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidéken? Az tág fogalom. Melyik városban? Mert nem mindegy.
2023. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Van. Persze, hogy van. Ha nem lenne, akkor már nem lenne olyan sok futár, de rengeteg futár van meg mindig. Amúgy rengeteg cikk van erről, simán utána tudsz nézni. Nem egy hálás szakma ez! Ha dolgozok keresel, ha nem, akkor meg nem. Ez ilyen egyszerű.

Ha meg félsz a kockázattól, akkor ne gondolkodj vallalkozásban. Majd aki bátrabb, annak dolgozol..

Wolt futár mi? 😂

3 hét alatt sírva keresel normalis munkát!

2023. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 persze, hogy tág fogalom, de nekem már támpont, ha nem budapesti futár válaszol, hoszen az full máy világ. Tata egyébként a szóban forgó város.
2023. máj. 10. 07:24
 4/10 A kérdező kommentje:
2 milyen jó, hogy direkt kértem: olyan válaszoljon, aki aktív Wolt futár...
2023. máj. 10. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen jó, hogy képtelen vagy szövegetértelmezni.
2023. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Már látom hogy bele fogsz bukni. Az a baj h Tata kis város és telítve van a piac, sajnos tapasztalat, alig fogsz címet kapni, pláne ha bringázol😂
2023. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A vágyvezérelt látomásaid sem érdekelnek jobban, mint az eddig idehányt irreleváns baromságaid.


"Bele fogsz bukni" nocsak...tapasztalat?

2023. máj. 10. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon lelkes vagy. Az alázatot pedig hírből sem ismered. Bocsánatot kerek, hogy válaszolni, segíteni mertem. Menjél, szaladjál akkor, meg is érdemled.. Úgy is azt akarod hallani, hogy a futárok 1 millát keresnek meg a világon a legjobb munka.. menjel akkor csináljad! Tényleg ne haragudj, hogy őszintén le mertem írni a tapasztalataimat. Mert sajnos igen, tapasztalat.
2023. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A stílusváltásodból gyanítom, hogy rád szólt a gyk. Elkerülhető lett volna, magadnak köszönd!

Nem tudom, miért foglalkozom veled, de utoljára még válaszolok.


"Az alázatot pedig hírből sem ismered." Ez is egyike a légből kapott feltevéseidnek. Alapja semmi, de ne zavartasd magad!


"Bocsánatot kerek, hogy válaszolni, segíteni mertem."


Az a gyanúm, hogy nálad komoly fogalomzavar van, ha a személyeskedést és minősítgetést segítségnek tartasz.


"Úgy is azt akarod hallani, hogy a futárok 1 millát keresnek meg a világon a legjobb munka.."


Kinek is vannak akkor szövegértési problémái? Tisztán és világosan leírtam, hogy ha a járulékra való kitermelhető vele, az nekem már jó.

2023. máj. 10. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
11%

Igen az kitermelhető. Leírtam. Igaz burkoltan de leírtam. Egyébként ne tévessz össze magaddal, senki sem szólt rám, mert én ellentétben veled tudok viselkedni.

Menjel csináljad akkor. De a vállakozás pont nem arról szól h csak a minimumra torekszel..

2023. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!