Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthonról végezhető...

Milyen otthonról végezhető munkák vannak,amivel plusz pénzhez juthatnék?

Figyelt kérdés

Okés,én nem otthonról dolgozom,hanem diákként dolgozom egy recepción. Van laptopom és net hozzáférésem,de napi 8 órába szinte csak netezek.

Erről a főnök is tud és mondta hogy nyugodtan tanuljak vagy akármi,szóval jó fej.

Kérdésem az lenne ha már úgyis egész nap ott ülök,akkor van olyan meló,amit onnan tudok végezni napi pár órában neten keresztül?


2023. máj. 10. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nagyjából minden intellektuális munka, ami nem igényel laborfelszerelést, vagy személyes kontaktot, az végezhető otthonról/távolról. Viszont ezekhez mind érteni is kell valamihez. Mihez értesz?
2023. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Online tőzsde. A legkézenfekvőbb, amit megtanulhatsz és végezhetsz egy szál laptop segítségével.
2023. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak teljesen remote diákmunkák. Ezt a diákmunkás portálon is ki szokták írni, de többnyire csak valamilyen szakirányú végzettséghez kötött. Tehát ha Programtervező vagy Mérnökinformatikus szakra járnál, akkor ott lenne a programozás.


Meg az ilyen remote diákmunkákban is azért elvárás az egésznapos jelenlét. Hiába vagy diák és remote dolgozó. Az nem fér bele, hogy heti 5 napban, napi 2-3 óra felbontással dolgozgass.


A helyzetedben szerintem a tanuláson kívül nincs jobb tevékenység ebben a helyzetben. Esetleg ha egyetemi cuccok már teljesen megvannak, akkor tanulj mást.

2023. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi komolyat nem tudok, én a felesleges cuccaimat szoktam eladni. Meg ah valamit meglátok jó áron azt megveszem aztán majd lesz azzal is valami...
2023. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Ezt a diákmunkás portálon is ki szokták írni, de többnyire csak valamilyen szakirányú végzettséghez kötött."



Ilyen is csak Ungarisztánba létezik :D

Diákként hogy lehet valakinek "SZAKIRÁNYÚ VÉGZETTSÉGE" ?


Ja, hogy nem kell utána annyi járulékot fizetni és akkor már jól is van úgy az a végzettség ahogy van (vagy nincs)..

Áhhá értem!


Kóklerandia..

2023. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5# Bocsi, akkor "szakirányú tanulmány", tehát 3.000-4.000ret csak annak fizetnek, aki mondjuk Mérnökinfós szakra jár, eleve van már pici diákmunkás tapasztalata és jó.


Jó, elírtam, de szerintem így is értelmezhető. Amit te csinálsz az a "szándékosan félreértem, hogy bele tudjak kötni" kategória.

2023. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem kéne 3-4ezer megelégszem kevesebbel is.

Régebben a Telekomnál dolgoztam Back Office részlegen. Azt a covid miatt egy idő után már kizárólag otthonról csináltuk. Most nem találok ilyen típusú melót.

2023. máj. 11. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:

6 Nem írtál te el semmit, én meg nem értettem félre!


Van ez a jó kis rendelet, hogy végzettségköteles tevékenységek listája.


Érdekes módon villanyszerelő miért nincs diákmunkába? Hát izometriás csőszerelő?


Ugye milyen fura?

2023. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2023. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A pfám leszakad!


És van villanyszerelő!


[link]


Na!


Minek ide egyetem, meg szaktudás, úgyis lenyom a járulékspóroló / elcsaló maffia...

De azt a munkát utána meg is érdemlik amit kapnak, meg az is aki megrendelte!

2023. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!