Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előny vagy hátrány egy olyan...

Előny vagy hátrány egy olyan munkahely, ahol nagyjából semmit se kell csinálni csak ott lenni? De semmit se keresel, még a 200 sincs meg nettóban? és igazából szükség sincs ott rád?

Figyelt kérdés

Szóval napi 8 óra, kb semmit se kell csinálni, csak ott lenni, és mehet a sorozatozás meg olvasgatás munkaidőben. Más nemigen, mert a szűkre szabott kis fülkédet nem hagyhatod ott.

Nyáron 40 fok van, télen jó ha 10.

Szóval kb nézel ki a fejedből napi 8 órában. A bér az kemény, megvan 160 nettó is. Szóval talicska kell hozzá hogy hazavidd.

És ráadásként kb csak egy jogszabályi előírás miatt alkalmaznak, csak azért vagy ott hogy eggyel több ember legyen és meglegyen a keret, vagyis valójában semmi szükség ott rád.

Nem is tekintenek embernek, úgy vannak veled mint egy régi szar bútorral, amit rég ki kéne dobni a pics---ába, de még rakosgatjuk hátha köll az még


Összességében kinek jó kinek való egy ilyen munkahely?


mert szép hogy Trónok harcát nézek fizetett munkaidőben, na de az időm, a vissza nem hozható életem folyik el a semmire, a szarra, a napi 8 órám elmegy és amikor megjön a havi munkabér, az a kemény 160 nettó, na abból sok hidegvizet vehetek mást nem igen.


2023. máj. 19. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Három dolgot kell mérlegelni egy munkavállalónak:

- meg tudja-e csinálni, ami a feladat

- akarja-e csinálni azt a feladatot

- megéri-e megcsinálni

Ha bármelyikre "nem" a válasz, váltani kell.

2023. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy te most dicsekszel vagy panaszkodsz?!


Ember! Neked fizetnek azért, hogy filmeket nézhess meg pihizz, hova akarnál ezért még több bért kapni?!


Rengetegen a belüket is kidolgozzák ennyiért, na ők mit szóljanak?!


Szerintem ha nem tetszik neked, akkor válts, biztos lesz olyan, aki örömmel cserél veled!


Am. mi ez valami vagyonőri meló vagy portás?


Akkor gondolom, hogy ffi vagy.


Nőket is felvesznek?


Nyilván nem ez a legideálisabb munkahely, de hidd el, hogy ettől sokkal rosszabbak vannak, ahol hiába kapod meg mondjuk a dupláját fizuban, de költheted gyógyszerekre meg műtétre...


Mellesleg ha ennyi szabadidőd van munkaidőben, akkor akár tanulhatnál is valamit pl. nyelvet...

2023. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki megtalálja és kihasználja az előnyét, annak előny.


Aki csak a hátrányát érzi, annak hátrány.

2023. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha valaki pl. tanulni akar, jobbat nem is találhatna. Már munkaidőben fizetve letudja, otthon nem kell ezzel foglalkoznia. Persze ha elég neki ez a fizetés. Nekem nem ilyen szintű azért a munkahelyem, de vannak időszakok üresben, akkor megy a szabadfoglalkozás. :D Esti gimi mellé (tudom, anno elszúrtam) kizárt, hogy mást keresnék.

Amúgy meg vannak emberek, akiknek az értelmi szintjéből csak erre futja, hogy nézzenek ki a fejükből. Az ilyenek máshol se tudnának többet keresni, nem is szokta őket érdekelni semmi. Intelligens ember hosszú távon biztos megőrül egy ilyen "munkahelyen". Ez tartósan annak való, aki 40 évesen az anyja pincéjében lakik, nem is akar ezen változtatni, és az otthoniak elküldték, hogy valamivel tegye már hasznossá magát. Aki ilyen, talán örül is neki, hogy nem csinál semmit.

Nyugdíjasoknak tudom még elképzelni, aki bírja az időjárást. Bácsinak se kutyája, se macskája, inkább elmegy dolgozni, elüldögél ott nyugdíjkiegészítésért.

2023. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Egészséges embernek hátrány, mivel 3-5x ennyi fizetésért is tudna dolgozni, és érdekes munkát is akár. Egy beteg/leszázalékolt embernek meg főnyeremény egy ilyen. Otthon is csak olvasni tud, itt meg még pénzt is kap. Én pl nyelveket tanulnék, klassz lenne ha ezért még fizetnének is.
2023. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Hol van ez a hely? Megyek helyetted, elfacebookozok egésznap. Álomhely.
2023. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem hasonló munkahelyem van, csak megvan a 200 nettó. Egész nap olvasok, ha valami érdekel akkor beleásom magam az interneten és megtanulom. A párom jól keres, szóval anyagilag is oké, szellemileg meg megoldom magamnak, hogy ne legyek zombi. Nyugi van, csend, nem liheg a főnök a nyakamba. Van, akinek a pörgés kell, az nem tudná elviselni. Én ha munka után hazamegyek, akkor kertészkedek, újítom fel a házat. Ideális.
2023. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kitana. ***** válasza:
89%

Teljesen jó hely lenne olyannak, aki épp tanul valamit, pl nyelvet vagy programozást vagy bármit, amihez elég az internet vagy egy könyv. Vagy valami fiatalnak, aki otthon lakik és csak a nyári bulikra akar pénzt félrerakni.

Annak nyilván nem, ennyi pénzért, akinek a munka már a saját élete fenntartására kell.

2023. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

" újítom fel a házat. I"



A 200 nettóból Abból? Abból aztán nehezen.


Szóval a más pénzéből vered a melled. Értjük.

2023. máj. 19. 16:35
 10/19 Kitana. ***** válasza:
81%
Ja, értjük, az az elmebeteg vagy, aki utálja a munkahelyét és minden válaszra támad😂
2023. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!