Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire korrekt dolog egy diákszövetkezettől, hogy külön chat csoportokban hirdetnek munkalehetőségeket, és nem a hivatalos csoportban, ahol több regisztrált tag van jelen?

Figyelt kérdés

Ezek olyan chatcsoportok, amibe véletlenszerűen vesznek fel embereket és oda írnak be időpontokat, hogy lehessen dolgozni menni. Ezzel az a probléma, hogy akik nem tartoznak a chatcsoportba, azon várhatnak is a szabad időpontokra. Nincs is rendszer, az alapján, hogy ki kerül be a csoportokba. Olyanok is vannak, akik beíratják magukat, de el sem mennek. Itt már is megbukott az a mondásuk, hogy csak megbízható diákot keresnek. Itt vagyok pl. Én, aki várná, hogy mehessen dolgozni, mindig ott van a munkahelyen, de többszöri kérésre SEM vesznek fel.


Ez szerintem marhára nem korrekt dolog. Nem ezért fizetem a tagsági díjat, járkálok üzemorvoshoz/tüdőszűrésre, hosszabítok tagságot. A minimál órabérekről nem is beszélve. (De ez már más tészta..)


Nem tudom, hogy ennek van valami rendszere, hogy ezt egyáltalán szabad lenne-e csinálni.



2023. jún. 9. 10:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Így persze, vannak olyan időszakok, amikor hetekig nincs is munkalehetőség.
2023. jún. 9. 10:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott hirdetnek, ahol akarnak, gondolom nem kenyszeritenek senkit, hogy hasznaljak a szolgaltatasukat.
2023. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem korrekt de kez kezet mos
2023. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!