Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon vidéken érettsé...

Magyarországon vidéken érettségivel és német alapfokkal valóban túlzó elvárás tőlem a bruttó 330 ezer forint fizetés törvényesen bejelentve+fizetett szabadság+táppénz?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen ahova megyek, mindenhol "okosba" akarnak csak bejelenteni, esetleg napival bejelenteni, meg közlik a szabadságot nem fizetik és a táppénzt sem.

Én vagyok ennyire irreálisan nagyravágyó?


2023. jún. 16. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%

10-es, azt tudnod kell hogy a kivétel erősíti a szabályt.


Szóval a te példád a kivétel, de itt a rengeteg trollnak csupán fel kéne nőnie pl. hozzám, és akkor nem panaszkodnának hogy állandóan a főnökeik gyerekeinek a luxusáért robotolnak.

2023. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

"de itt a rengeteg trollnak csupán fel kéne nőnie pl. hozzám, és akkor nem panaszkodnának hogy állandóan a főnökeik gyerekeinek a luxusáért robotolnak"


Mondjuk ezzel egyetértek, valóban sokan nem tesznek semmit annak érdekében hogy jobb életük legyen, mert panaszkodni, siránkozni, másokat hibáztatni, kormányt hibáztatni, kifogásokat keresni kényelmesebb / egyszerűbb mint cselekedni.

2023. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Elég csak becsületesnek lenni, s keményen végigdolgozni az életedet, s ilyen eredményt tudsz 60 éves korodra felmutatni: [link]
2023. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
Kérdés pontosan miylen munka?
2023. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Igaza van az 1-esnek. Én már általános iskola 1. osztálya után otthagytam a sulit, vettem egy laptopot és azóta digitális nomádként havi 20 milliót keresek az ÁjTí szektorban. Istenem mit szívnak itt az emberek?????
2023. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

Reális igény.


Lőrinc gázszerelővel 10 év alatt 600 milliárdos vagyona lett a semmiből.

2023. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
52%

A reális elvárás szerintem nettó 400k vagy e fölött. Persze a munka törvényeknek megfelelő túlóra, szabadság bérezéssel és egyebek.

Ez munka kőrhöz kapcsolódó tapasztalattal természetesen növekedik, a hozzá adott érték is növeli az elvárható igényt, az infláció pedig havonta növeli az igényt (évi 15-20% emelés elvárható.).

márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!