Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud ajánlani valami...

Valaki tud ajánlani valami diákmunkát? Már hónapok óta keresek, de nem nagyon találok. Leginkább Csongrád, esetleg Bács-Kiskun megye érdekelne. 16 éves elmúltam.

Figyelt kérdés

2023. jún. 16. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudok mert 1) nem értesz semmihez és nincs semmi végzettséged 2) lepukkant vidéki megyében laksz távol a fővárostól vagy a Balatontól ahová kellenek csicskamunkások
2023. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Ahogy a kérdésekben is írtam DIÁKMUNKÁT keresnék, amihez nem kell végzettség tudomásom szerint se különösebb tapasztalat. Szeretnélek kérni hogy a kérdésre válaszolj, ha nem megy inkább hagyd figyelmen kívül. Köszönöm!
2023. jún. 18. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 A kérdésed így szólt:


"Valaki tud ajánlani valami diákmunkát?"


Én erre ezt a választ írtam:


"NEM TUDOK" majd megindokoltam hogy miért nem.


Esetleg megkérdezhetem hogy ez miért nem elégítette ki a kérdésedet és miért véled úgy hogy nem a kérdésre adtam választ? ("Szeretnélek kérni hogy a kérdésre válaszolj")


Én pedig javaslom a logikus gobdolkozás elsajátítását vagy pedig a fogalmazás gyakorlását, ugyanis ha szerinted ez a kérdéstől eltérő válasz akkor egyszerűen képtelen vagy kifejezni magadat, hogy tulajdonképpen mire vagy kíváncsi.


Másfelől a válaszom teljes mértékben kielégítő hiszen a megadott paraméterekkel NEM fogsz diákmunkát találni, mivel NINCS ilyen diákmunka lehetőség Csongrád megyében.

2023. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!