Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztria munka. Meglépnétek?

Ausztria munka. Meglépnétek?

Figyelt kérdés

Költözünk ,hitel is kell, nem kevés.

Lenne erotikus munka ausztriában, amivel 2év alatt kitermelném a hitelt, Ausztriában jobban fizetik

Férjemmel még nem beszéltem erről.

Ti meglépnétek?

Igen tudom van aki erkölcsileg legalja stb, de engem nem zavar.

Ez is egy munka...

Így az ilyen kommenteket kerüljük.



2023. jún. 19. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Beszélj a férjeddel! Ha ő elfogadja, akkor mehetsz, ha akarsz.
2023. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
itthon rosszlanyok nem johet szoba? nem kell gondoskodnod a kulfoldi lakhatasrol, nem kell hatrahagyni mindent. vallalj be mindel tobb szolgaltatast mintha csak kint csinalnad.
2023. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
fantasztikus ötlet, beszélsz felsőfokon németül, hogy elolvasd és megértsd a jogszabályi hátteret, vagy kimész vakon követve valami random faszit, és reménykedsz hogy kapsz valami kis részletet a rajtad keresett pénzből, és két év után valóban hazamész, és nem tovább a következő gazdádhoz?
2023. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Ausztriaban legalis az ilyesmi, a lanyok teljesen hivatalosan bejelentve dolgoznak, adoznak stb, szoval nincsenek ilyen lehuzasok mint amit az egyik okos itt korabban felvazolt.


Az mas kerdes hogy a ferjed mit szolna hozza, ezt vele kell megbeszelned, habar mivel mar elvett felesegul, nyilvan tudja hogy kihez is ment hozza, vagy ha eddig nem, majd most megtudja.

2023. jún. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

persze hogy legális, azért kérdeztem, hogy tud e annyira németül hogy ismerje és értse, mi vonatkozik rá. az hogy mit csinál az osztrák jog, meg mi a valóság, az azért két külön dolog. elvileg a koldusmaffia is tilos, a heti hét napon mosogatás is tilos elrejtve a kínai büfé hátuljában, aztán valahogy mégis megtörténik. ne légy már ennyire naiv hlye.

kiviszi egy strici és elrejti valahol a saját ügyfélkörének az angolul se makogó csajt, akinek tökmindegy minden, mert úgyse érti, úgyse tudna kihez fordulni, ha kiszabadul se, hiszen azt se tudja hol van egyáltalán és mit szabad ott csinálni, és majd előbb-utóbb eladja valahova máshova... de inkább mégsem, mert eszébe jut, hogy a jog szent könyvében az áll, hogy ez csúnya dolog.

2023. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Erkölcsileg egyáltalán nem támogatom. Főleg, ha férjnél vagy, és még meg se beszéltétek!


DE!


Miért ilyen munka felé érdeklődsz? Mindenféle nyelvtudás nélkül találni lehetne ennél sokkal "komolyabb" és "erkölcsösebb" munkaköröket is!

Nem kell feltétlenül a társadalom aljára süllyedni ahhoz, hogy munkát vállalj. Sőt, valószínűleg még Magyarországon is tudnál elfogadható munkát találni, mert olyan nagy munkaerőhiány van.

Ha írsz privátban segíthetek is, itt magyarban is munkát találni!

2023. jún. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6.-os

Feltetelezem mashoz nem ert, b*szni meg szeret.

2023. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
azért lenyűgöző, hogy minden más munkánál mindig elhangzik, hogy jó lenne egy kis nyelvtudás, hogy megértse az illető mit ír alá, itt meg le vagyok pontozva, hogy hogy képzelem felhívni kérdező figyelmét arra, hogy nagyon alaposan gondolja ezt át és járja körül a témát, mert négyeske szerint biztos minden rendben lesz hiszen úgy mondja a törvény. te a strici vagy négyes, vagy valami hisztis kis jogásztanonc?
2023. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell Veled megosztanom a foglalkozasom, az legyen az en dolgom, hogy honnan tudom mi a dorges. :D
2023. jún. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezek elso kuncsaftnak! 68/F
2023. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!