Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztria vagy Svédországba...

Ausztria vagy Svédországba költöznétek inkább?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Swedisztan awanza, bagdy mekani!
2023. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettő közül Ausztriába. Alapszakot ott végeztem, nagyon szerettem magát az országot, de jó volt hogy könnyen haza tudtam menni a családhoz is látogatóba. Németül folyékonyan beszélek, angolul inkább csak társalgási szinten, svédül meg semennyire úgyhogy azért a nyelvtudás miatt is inkább azt választanám.

Svédország valahogy nem vonz egyáltalán, de nincs is arról tapasztalatom milyen ott élni.

2023. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét ország egyformán tetszik. Ausztriában élünk most, de Svédországban is kínáltak egy munkát. Pár évre lehet, hogy kipróbálnám Svédországot, de hosszabb távon inkább Ausztria. Mivel sok magyar van Ausztriában, sok magyar kulturális rendezvény van, nem szakadunk el a magyar kultúrától. Valamint sok magyar vonatkozású érdekesség van, amit turistaként is szívesen megnéznél. Svédország kicsit más kultúra, mint a miénk. Valamint hosszabb távon nem tudom, meg tudnám-e szokni, hogy rövid a nyár és télen csak néhány órát van világos.
2023. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ausztriában csak Bécsbe vannak cigányok azok is csak Pestiek meg Soproniak. Svédországban biztos több van ,de nem magyar. Egyforma bunkók a svédek és az osztrákok. Ezek csak olcsóbb országok , nem jobbak.
2023. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen Ausztriába.
2023. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

A kettő közül én Ausztriát választanám!


Évekig laktam is Ausztriában, igazából ajánlani tudom. Svédországban rokonaim laknak, na azt nem ajánlom... amit meséltek mi megy ott, az nem volt meggyőző. Svédország helyett akár maradj itthon!

2023. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Svédisztánban nagyon gyors az internet, de annak érdemes.oda menni aki szereti ha az állam a seggében van mindenhol, egyébként a fizetések elég gagyik az árakhoz képest, iszonyatos jövedelemadók,sokkal inkább Ausztria, de legfôképp maradok itthon, innen senki nem küldhet haza lol. Dánia még rosszabb mint Svédisztán.
2023. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
Persze, lehet lepontozni, de vállalkozóként és részvényesként sokkal több pénz marad itthon a zsebemben mint a "jóléti" államokban az 50%+ százalékos adókkal meg a többi bullshittel együtt. Értem én hogy a középszerûeknek sokkal jobb Svédiszánban a langyos fosban dagonyázni.
2023. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
7, 8: melyik fidesz-közeli, közpénzből mesterségesen meggazdagított tróger vagy?
2023. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!