Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ilyen munka? És ha...

Létezik ilyen munka? És ha igen hol tudnék állásokat keresni?

Figyelt kérdés
Olyanról lenne szó mint például fontos emberek tartanak sofőrt hogy ide-oda vigye őket. Ez egy munka?

2023. jún. 26. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Sok ev rutin, balesetmentes, leigazolhato eloelet, elozo munkahelyek ajanlasa. A fontos emberek soforje testor is, ugy gondolkozz.
2023. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Biztos van, de szerintem sok ismeretségi tőke kell ahhoz, hogy be tudj jutni ilyen helyre. Kezdőként biztos nem kerülnél be ilyen fontos helyre, éveken át kéne ezzel foglalkoznod szerintem és szerencse is kellene azért. De azért hajrá!
2023. jún. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hintalow ***** válasza:
100%

Igen, a gazdagok/közèleti szemèlyek/politikusok nem a gls-től vagy bárdi autótól átigazolt sofőr mögött ülnek.

Jellemzően aki vezet, az egyben testőr is a megfelelő kèpesìtèssel, aminek rèsze pl a vezetèstechnika is.

2023. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a minap láttam egy zsír új maybach mercit, amiből szállt ki a privát sofőr. 50-60as vékony fószer volt, fülén headset mint az ügynököknek.
2023. jún. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!