Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A profession.hu oldalon...

A profession.hu oldalon hogyan találhatnék munkát?

Figyelt kérdés
Sokszor volt olyan, hogy sok ideig nem dolgoztam, ahol voltam, ott is néhány hónapot voltam. Így gondolom egy munkahely sem venne fel. Vagy csak önéletrajzot írjak, amiben csak évszámokkal tüntetem fel a munkahelyeket?

2023. jún. 28. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alap, hogy írsz egy önéletrajzot.


És kérdés, hogy milyen munkát keresel, mert nem biztos, hogy a profession.hu a legjobb számodra.

2023. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, önéletrajzot írj.

Persze jó, ha értesz valamihez, van szakmád, vagy tapasztalatod.

Én úgy csináltam, mikor munkanélküli voltam, hogy végiggondoltam mi az, amiben van tapasztalatom, vagy érdekel és nem okozna gondot megtanulni.

A profession-on is küldtem önéletrajzokat, illetve konkrétan adott helyeknek, ahol szívesen dolgoztam volna. Megkerestem a weboldalukat es a kapcsolat résznél az e-mail címre küldtem.

Mivel mind a munkakereső, mind a munkaajánló oldal is nagyon fel van hígulva, sokszor van, hogy nem is hirdetnek. És sikerült az álmaiban lévő első számú céghez bejutni.

2023. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

"Sokszor volt olyan, hogy sok ideig nem dolgoztam, ahol voltam, ott is néhány hónapot voltam."

Aki munka nélkül is megél, annak nem kell dolgoznia.

2023. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thunderfairy ***** válasza:
32%
3-as. Tanítsál meg munka nélkül élni.
2023. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen képzettséged, végzettséged van, kérdező, milyen munkát keresel és milyet nem végeznél akkor sem, ha nem lenne más? Csak mert tele van álláshirdetéssel az online tér és ha kimész az utcára, minden második vagy harmadik üzletre, vendéglátó egységre ki van írva, hogy pl. "eladót, pultost, mosogatót felveszünk".

Szóval van munka, csak nem biztos, hogy neked megfelel.

2023. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sokszor volt olyan, hogy sok ideig nem dolgoztam"

Ezt kérdező írta, erre írta 3-as viccesen, hogy aki munka nélkül meg tud élni, annak nem kell dolgoznia. Nyilván nem tudjuk, hogy abban az időszakban, amikor kérdező nem dolgozott, akkor miért nem dolgozott, ezt nem közölte.

Viszont az látszik, hogy kérdező nehezen kommunikál, így pedig bajosan talál munkát, tehát ebben fejlődnie kéne, nem is kicsit.

2023. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!