Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos ügyfélszolgálatos...

Telefonos ügyfélszolgálatos munka után milyen munkakörben érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés
Telefonos ügyfélszolgálatos munkakörből merre lehet(ne) tovább mozogni? Cégen belül általában semerre, ezért gondolkodom, hogy eleve munkakört kéne váltani, de egyelőre semmi ötletem nincs, hogy merre az arra. Van valakinek bármilyen tapasztalata? Köszönöm!

2023. júl. 4. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen technikai ügyfélszolgálat, ha még vannak ilyenek. Ha nem tudsz nyelveket, akkor magyarul. Akár távközlési cégeknél, az a legkézenfekvőbb. Talán jobban is jársz mert nem kell németekkel bajlódni akkor. Mellette, ha angol sincs, azt tanulhatsz. Utána valamilyen speciálisabb IT helpdeskre bekerülni. Ha ez is megvan akkor meg ott lehet hagyni a helpdeskeket és az adott cégen belül továbbmenni akár IT akár más területre.
2023. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

IT helpdeskesként dolgoztam németül, de itt Pesten angol nélkül nem lehet érvényesülni, hiába néztem ezeket... így egyelőre marad a magyar állami cég. De ott sem és itt sem látok továbbjutási lehetőséget sem karrierben, sem anyagilg :(

2023. júl. 6. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Najó, de milyen IT? Desktop support? Akkor vagy ott próbálj a 2nd line felé elmenni vagy menj olyan helyre ahol valami spéci dolgot support-álnak, pl hálózatokat. Az angol meg ne viccelj, pár hónap alatt meg kell legyen, pláne ha IT dolgokkal foglalkozol és németül is tudsz.
2023. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2nd levvelre nem hiába nem mentem, nem vagyok informatikus vagyok. Technikai segítségnyújtás volt, jelenleg meg cégen belül nincs ilyen továbbképzés.
2023. júl. 7. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!