Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 320e havi nettó fizetés...

320e havi nettó fizetés callcenterben mennyire reális?

Figyelt kérdés
mindenféle juttatásokon kívül értendő, ez az összeg egy havi fizu, budapesten ebben a munkakörben egy senior ügyfélszolgálati munkatársnak - szerintetek ez mennyire életszerű a mostani árak mellett?

2023. júl. 9. 18:07
A kérdező szavazást indított:
teljesen reális
túlfizetett
alulfizetett
van munkahely ahol többet is adnak ennél (részletezd)
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
bruttóban reàlis.
2023. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Budapesten ez már átlag alatti - persze attól is függ, hogy milyen adókedvezményeket kapsz, mi ezt nem tudjuk -, de a telekom cégek vagy bankok már br. 500.000 ft fölött fizetnek. Túlórabérrel meg pláne.
2023. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Reális, normális helyeken erre még jön műszakpótlék, havi jutalék + cafeteria.
2023. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es a megnyugtató válaszod, akkor a pénzemnél vagyok. Hays-en is néztem a bérezéseket, kb ennyire jön ki a matek minden tekintetben.


1-es, még hogy bruttóban a reális.. az tudod mennyi nettóban? 212.800 Ft, ami órabárben átlagosan 1330 Ft.. ennyiért senki sem dolgozik ma, hogy lenne neked az úgy reális? nyilvánvalóan troll vagy

2023. júl. 9. 20:17
 5/15 A kérdező kommentje:
#3-as igen köszi, így van nálam is :) erre még jön nekem a havi szép kártya + igen az éves cafeteria + 13-ik havi bónusz ami a cég teljesítményétől függ
2023. júl. 9. 20:20
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Én nem vagyok troll, de én is sokallom. Vagy akkor én dolgoztam kevés pénzért? Igaz, nem Bp-n, hanem Debrecenben bruttó 350 ezerért, ráadásul idegen nyelven dolgoztam customer service-ben.

A nettó 320 ezer forint az már körülbelül a bruttó 500 ezret súrolja. Nekem éjszakai home office-os munkáért (szintén idegen nyelven) ajánlottak bruttó 500 ezret.

2023. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Én call centerben dolgoztam értékesítőként. Ott teljesítményalapú bérezés volt, az alapbér a minimálbér és arra jött rá a teljesítménypótlék, de max bruttó 400-at lehetett keresni, ha fullra kijöttél. És ezek idei, 2023-as bérek.
2023. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor így már végképp megnyugodtam, minden jel arra utal hogy körültekintő voltam a béremeléseimmel kapcsolatosan és pénzemnél vagyok. Köszönöm a megerősítéseket
2023. júl. 10. 02:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7: De a call center értékesítő az nem szakmai munka, az ügyfélszolgálatosnak meg tisztában kell lennie a folyamatokkal és be is kell tudnia avatkozni. Ott még gyakrabban várják el, hogy legyen valami szakirányú végzettséged vagy akár diplomád, gyakran ugyanazt csinálod, amit egy normál front office alkalmazott, csak nem személyesen, hanem telefonban (ami szerintem amúgy sokkal megterhelőbb).

Azt persze nem írja, hogy pontosan milyen call center, de abból ítélve, hogy senior pozíció elég valószínű, hogy nem cold callolgatnia kell az ügyfeleket, hanem folyamatosan problémákat old meg, nem dobhatja tovább az összes bejövő panaszokat ticketben másnak.

2023. júl. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem totál reális. Én két idegennyelvtudást igénylő back office munkával kapok br. 650 + cafeteriát.
2023. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!