Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy Junior Software Engineerne...

Egy Junior Software Engineernek Megeri Ausztriaban Munkat Keresni, Vagy Inkabb Amig Nem Leszek Senior Maradjak A Magyar Hataron Belul?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha találsz ... hajrá.


Szerintem jobb itthon egy olyan multinál elhelyezkedni, aminek van külföldön is neve és valószínűleg lesz lehetőséged külföldi csapatokkal is együtt dolgozni.


Ez a két tapasztalat szerintem rengeteget dob a külföldi munkakeresésen.

2023. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Először járd ki az általános iskolát, ha megtanultál írni akkor térjünk vissza erre a kérdésre!
2023. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a lehető legtöbb pénzt akarsz keresni kezdésnek, akkor ausztriai vidékre mész el dolgozni, mert sokkal olcsóbb a lakhatás Bécshez képest, de még Budapesthez képest is, ezzel szemben Bécshez képest nem olyan sokkal kevesebb a fizu junior esetében, de a budapestinek így is a duplája.


Tehát pénzügyileg így sokkal jobban jársz, plusz nyelvtanulás miatt és nemzetközi tapasztalat miatt is.

Viszont az, hogy nem anyanyelveden kezdesz el másokkal együtt dolgozni, a tanulási fázisban ez egy hátráltató tényező az angol/német nyelvtudásodtól függően, ami bizonyos mértékben lassíthatja a szakmai fejlődésed, ezt is érdemes figyelembe venni, különösen karrier elején.

2023. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz normálisan írni?
2023. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem juniorként jó itthon maradni.


De nem kell megvárni a seniort sem, egy erős mediorként már irány a világ.



Itthon meg inkább olyan melót keress, amiből tanulni tudsz ne valami lazázós, vagy jól fizető, de nagyon egysíkú állást.

2023. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azon lennék, hogy ha egy teruleten sikerül használható gyakorlati tudást szerezni akkor itthonról elvegezheto kinti melokat igyekeznek keresni akar contractor akar alkalmazotti viszonyban.
2023. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# Ja, ott a pont.


Én azon gondolkoztam, hogy lehet pár év mulva megpróbálnék és is egy ilyen kontraktor pozíciót megcsípni és leköltöznék nagyszüleim házába vidéki kisvárosba, ahol évekkel ez előtt még 5 millióért lehetett lakást venni. :D

2023. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!