Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély arra, hogy felveszne...

Van esély arra, hogy felvesznek egy munkára, amihez nincs meg nekem az állásban előírt tapasztalat?

Figyelt kérdés

Jan. 31-én szűnik meg a tanulói jogviszonyom (végzek az egyetemen), találtam egy állást, február 1-től dolgozhatnék, viszont a hírdetésben az szerepel, hogy legalább 1-3 év taasztalat szükséges.

Mivel én pályakezdő vagyok, akkor ne is reménykedjek, hogy engem vesznek fel? Vagy próbálkozhatok?

Amugy egy több éves tapasztalattal rendelkező, idősebb személynek nem egy álommunka, de nekem kezdésnek pont jó lenne.

Szóval van esélyem, vagy nincs? Kinek van tapasztalata?

még annyit, hogy közalkalmazotti munkaviszonyról van szó.


2008. dec. 31. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp pályázd meg, az egy dolog, hogy milyen feltételeket kell kiírniuk (ez meg van nekik szabva a munka jellege alapján), legtöbbször a közalkalmazotti állásokra nincs annyi jelentkező, hogy nagyon válogathatnának. Ha a végzettséged megfelel, minden esélyed megvan az állásra.
2009. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy el tudod hitetni a leendő munkáltatóddal, hogy már megvan a tapasztalatod, akkor írj be valamilyen munkahelyet az életrajzodba, aztán vagy bejön vagy sem. Mindenesetre ezt csak akkor érdemes csinálni, ha tényleg képben vagy amúgy a dologgal.

A közalkalmazotti helyek amúgy legtöbbször előre le vannak zsírozva, csak hát kötelező kiírni pályázatot.

2009. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!