Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kimennétek külföldre 40...

Kimennétek külföldre 40 évesen bármilyen munkára, ha életközépi krízisben lennétek, nem lenne senkitek (barát, barátnő) és rosszul keresnétek a jelenlegi munkahelyeteken (van olyan, hiába mész bárhová, mindig hasonló bért fogsz keresni, pl államnál)?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Én most így vagyok. Eljárok dolgozni megalázó bérért diplomásan államnak, se barátnő, se barát (de egy sem). Szabadidőben marad a laptop, ki sem mozdulok. Depressziós lettem. Kb úgy vagyok vele, hogy felmondok (nem vagyok mérnök, hogy 600 nettóért, vagy infósként 8-900 nettókért elmenjek máshová), mert a lakáshitelemet fizetni kell és új célokat kell kitűznöm és kimegyek inkább pakolni, mosogatni.
2023. júl. 17. 19:32
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha beszéled a nyelvet, és találsz jó lehetőséget,menj.
2023. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen kimennék külföldre dolgozni, de nem csak az anyagiak miatt. Teljesen más bármely Európai ország színvonala, más az adózásirendszer, az oktatás, az egészségügy, ezek fényévekkel előzik Magyarországot.

Nyugdíjas koromra visszajönnék, és elélnék a külföldi nyugdíjból.

2023. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Ha nő vagy akkor muszálj komoly ismerős. Mert sok millió nőt bármilyen hihetetlen is a mai világban de tele van hazugokkal foleg q munka szféra.

Nagyon óvatosnak kell lenni.

Lehet kedvesek, lehet nő a beepitett személy, de tobb millió nő már jart igy es soha nem lett szabad.

Nem irom a részleteket de a sexrabszolgasag egy valós dolog.

Nezz utanna es nőként mindenképp legyen biztis ismerősöd kint. Ha nincs akkor hogyan bizol meg ismeretlenbe?


Nezzetek ilyen igaz dokumentumfilmeket, ez nem játék!

2023. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Meg tudom érteni a helyzetedet, hasonló cipőben jártam 34 évesen, csak annyi különbséggel, hogy én full-stack fejlesztőként kerestem nettó 950 ezret illetve van feleségem és sok barátom valamint szakmai kapcsolataim, de elavult volt a stack a multinál ahol dolgoztam, úgyhogy váltottam, külföldi Hedge Fundhoz 100% remote munkavégzéssel contractorként, úgyhogy a bérem árfolyamfüggően egyből 2,3 - 2,7 millió forint lett.
2023. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Azért ez ég és föld. Én 300 ezret keresek, se barát-egy se, se feleség, se barátnő, se gyerek és 39 vagyok. De respect neked.
2023. júl. 17. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Onnan szép kialakítani egy jó életet! Hajrá! :)
2023. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy nincs veszítenivalód, teljesen szabad vagy. Pont az ilyen helyzetekben jó a környezetváltozás.
2023. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Adom.
2023. júl. 17. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek, nem tudom a kérdező milyen külsővel rendelkezik, de szerintem 40 évesen már a szexrabszolgaságtól annyira nem kéne tartani.

Én egyébként 23 évesen mentem ki au-pairnek, és anyám is ezzel riogatott, hogy eladnak, elrabolnak stb. Sok au-pair ismerősöm volt kint, és eléggé kihasználták a külföldi olcsó munkaerőt, az tény, de szexuális visszaélésről nem hallottam.

Én mennék a helyedben, csak tényleg vigyázz, mert sok a szélhámos. Főleg a magyarok verik át a magyarokat.

Ha nem kell semmi szaktudás, semmi nyelvismeret és szép pénzt ígérnek, az mindig gyanús.

2023. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!