Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munka érettségi nélkül?

Irodai munka érettségi nélkül?

Figyelt kérdés
Van olyan irodai munka ahol nem szükséges az érettségi?

2023. júl. 18. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2023. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb lehetetlen, ha csak nem sógorkomája vagy a cégtulajnak.
2023. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még érettségivel sem mindig lehet irodai melót összehozni. Egy jó szakma sem ártana hozzá, annak viszont előfeltétele az érettségi megléte.
2023. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd meg magad a profession.hu-n, hogy az érettségi nélküli, műszak nélküli munkák közül hány irodai van. Zéró.

2023. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek nincs. Ne alacsonyodjunk le már odáig, hogy az érettségi nálküli irodába akarjon dolgozni, mikor még a középfokú szakirányú ügyintéző végzettségűeknek se nagyon van irodai munka sok helyen, esetleg diplomásoknak se már
2023. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan ezt mondtam utolsó, és jelentette a kérdésem ez a balek és törölték.


NE AKARJ IRODÁBA DOLGOZNI, HA NEM TUDTÁL EGY SZAROS ÉRETTSÉGIT LETENNI!

2023. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Válaszom*
2023. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, viszont nem árt, ha vannak kapcsolataid, mert az nélkül nem könnyű..


Sajnos nekem sincs érettségim, de a kapcsolataimnak köszönhetően el tudtam helyezkedni egy Irodában.


Egy Önkormányzat által fenntartott Kulturális Intézményen dolgozok "Adattárosként", de papíron persze más vagyok, mert csak így tudták megoldani.


Rengeteg mindent kellett tennem, hogy határozatlan idejű szerződést kössenek velem, mert eleinte az Ifjúsági Garancia Program keretein belül dolgoztam 1-évet az Intézményben, majd ezt követően megbízási szerződéssel 3-évet.


Tavaly kötöttek határozatlan idejű szerződést velem.


Igazából változatos a munkarendem, mert nem mindig vagyok az Irodában, ugyanis én szinte mindent is csinálok.


Ha valaki mondjuk megbetegszik a teremőrök közül, akkor én őrzöm a termeket. (Kiállítást) Voltam már Recepciós / Diszpécser is.


Vannak olyan napok, amikor a karbantartónak kell segítenem, szóval nem teljesen vagyok Irodista, de többnyire persze a saját Irodámban vagyok, ha nincs más teendő.


Egyébként három OKJ szakképesítésem van, ennek függvényében is alkalmaztak, mert tudják, hogy lehet rám számítani.

máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!