Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon miért ajánlgatják (itt...

Vajon miért ajánlgatják (itt az oldalon is) az Audit Győrben hogy ilyen-olyan szuper hely ott dolgozni ha nonstop felvétel van szinte minden munkakörre?

Figyelt kérdés
Beszéltem emberekkel akik ott dolgoztak 1-2-3 hónap után menekültek onnan olyan a tempó és a főnökök hozzáállása miatt főleg, lehet valamivel átlagon felül fizet de gyilkos hely. Beszéltem olyan mérnökkel (!) aki eljött onnan azt mondta még élni akar azért jött el olyan szemetek velük a felsővezetés.
2023. aug. 5. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
A gyengék mindenhonnan kimorzsolódnak.
2023. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az összes nagyobb cégnél nonstop felvétel van, a fluktuáció fogalomnak lehet érdemes utána nézned. Gondolom korosabb ember lehetsz, a mai fiatalok már nem dolgoznak évtizedekig egy helyen, pár évente váltanak.
2023. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Milyen szempontbol gondolod relevansnak, hogy beszeltel nehany emberrel a 10000-bol?
2023. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-asnak van igaza.

Hiába dicsérnek egy céget, voltaképp az adott főnök és kollégák fogják eldönteni, hogy ki mennyire érzi jól magát egy helyen.

Én 10 éve dolgozom egy multinál, és elvagyok. Egyszer pozit váltottam, és fél év után fel akartam mondani. Annyira rossz volt a munka, és annyira gázosak voltak a kollégák, hogy nem akartam ott maradni. Szerencsére aztán cégen belül át tudtam kérni magam egy másik osztályra, most megint jó.

Szóval nem igazán lehet egy cégről így véleményt alkotni. Adott osztályokról lehet.

2023. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

“lehet valamivel átlagon felül fizet”


Pontosan ezért ajánlgatják

2023. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hol keresnek embert? Küldj linket pls.


Volt egy haverom “interjún” náluk nettó 300-at ajánlottak neki tavaly vagy tavaly elött

2023. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk kérdező egy több mint 10 ezer dolgozóval rendelkező cégről beszélsz.


Nem mindegy hogy ki milyen részlegen dolgozik és az sem mindegy hogy valaki alkalmi szallagmunkás, mérnök vagy épp irodista.

Biztosan vannak részlegek ahhol nagyon jók a munkakörülmények vagy épp nagyon rosszak.

2023. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont azért mert van felvétel.

Olyannal nem sokra megy az ember ahol senkit sem akarnak felvenni.

2023. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!