Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem bármilyen tesztelő...

Van esélyem bármilyen tesztelői karrierre ilyen előzményekkel?

Figyelt kérdés

Kb. 4-6 éve dolgozom belépő szintű ssc-s pénzügyi állásokban (az első szerintem csak részben volt az.) 3 ilyen jellegű helyen voltam és mind a 3-ban volt tesztelős feladat, UAT, új tool bevezetése kapcsán. Igazából semmilyen elméleti tudásom nincs az egészről és munka közben sem tapasztaltam senki részéről. A kérdés csupán annyi hogy lenne-e értelme ezt jobban kitanulnom, megcsinálnom az ITQSB-t vagy hasonlót, kidomborítanom ezt a vonalat a CV-mben és konkrétan tesztelős munkákra jelentkeznem vagy semmi esély, telített a piac, zéró tapasztalatnak számít amit leírtam.

Sok energiát csak akkor tennék bele ha valóban ez a jó út a továbblépesre, mert sok egyéb ötletem van még az önképzésre.

Reális, kifejtős válaszokat nagyra értékelem.



2023. aug. 10. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed teszelőnek menni.


Viszont mivel inkább az üzleti vonalat viszed jelenleg, így testmanager és manuális tesztelő inkább az, ami szóba jöhet. Ez utóbbi kb a szellemi segédmunka, rémesen unalmas.

2023. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Ha jól sejtem fizetésben is a szellemi segédmunka és abból is a belépő szint ami esetemben reális (lenne.)

Amin még gondolkozok és találtam is ilyen lehetőséget az szakmán belül maradni még több teszteléssel.

2023. aug. 10. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sima manuális teszelőket nem fizetik túl, de az is igaz, hogy főleg az IT-hoz képest keresnek csak rosszul.
2023. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3.


Mennyit keres egy kezdő manuális tesztelő?

Bruttóban...

2023. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4: bruttó átlag 700 a Hays szerint
2023. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!