Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok mondani online munkákat?

Tudnátok mondani online munkákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok,szeretnék belekezdeni valamilyen online munkába,legyen szó bármiről,megtanulom hogyha megmutatják mit és hogyan kell csinálnom.


Tanulékony vagyok,bármit szivesen megtanulnék ha lenne valaki aki segítene nekem.


Még iskolába járok,jelenleg technikumon vagyok(pénzügy-számvitel),de suli mellett is tudnék ugyanúgy dolgozni.


Előre is köszönöm a segítségeket,szép napot mindenkinek! :)



2023. aug. 13. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Persze, frontend fejlesztés például.
2023. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Olyan ez az oldal, mint egy kib#szott beragadt lemez.
2023. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Betanított munkák pont ilyenek. Megmutatják mit kell csinálni, meg hogyan kell csinálni.


Online munkákba már bele kell tenni a saját józan paraszti eszet is. Kezdésképp elsajátítani a google keresőnek a használatát, illetve a youtube keresőjének a használatát.

2023. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen, fullstack dev.
2023. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Onlyfans
2023. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!