Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek a BIG4-nál?

Mennyit keresnek a BIG4-nál?

Figyelt kérdés

Tanácsadó és audit érdekelne, pályakezdő pozíció.

Ha van személyes tapasztalat, azt is szívesen várom.


Gondolkozom hogy jövőre diploma után jelentkezem hozzájuk, azt hallottam, hogy elég jól néz ki Big4-os tapasztalat az önéletrajzban.

(azt is írjátok meg, hogy melyikről van szó)



2023. aug. 13. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, hogy A Big4, ez nem a cég neve, hanem gyüjtöfogalom. Én a Deloitte-nál kezdtem, másodévesként diákmelóban, diploma után is maradtam két évet, utána mentem át Prágába. A fizetés meg mindenkinek más, de két év után már általában milla feletti.
2023. aug. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bruttó 500-550 a pályakezdő fizu, adótanácsadáson legalábbis, de szerintem audit is haonló lehet. Nem dolgoztam még soha Big4-nál, csak szeretnék, eddig a Deloitte jogi irodájánál voltam interjún, de annyira rossz élmény volt, hogy az egész céget megutáltam :D
2023. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Deloitte jogi iroda?


Pillanat, az nem egy ügyvédi iroda amelyik a Deloitte partnere pusztán? Mert akkor te nem a Deloitte-nál interjúztál, hanem egy ügyvédi irodánál.

Innentől fogva minden teljesen más mintha a Deloitte-ról lenne szó.

2023. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Máshova nem igazán mehetnék, mint ügyvédi irodákba, mert ahhoz van végzettségem (sajnos). Lehet, hogy IT vagy audit részen normálisabbak, csak oda nem tudok jelentkezni :D
2023. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem ezt vontam kétségbe, hanem azt kérdeztem hogy akkor Deloitte vagy partner ügyvéd. Mert nem mindegy.
2023. aug. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, egy ügyvédi irodának speciális tulajdonlási és működési szabályai vannak, így az egy külön cég (ügyvédi iroda) papíron, de gyakorlatilag ugyan az a vállalat ugyanaz az irodaház, stb. Mo.-n a Big4-ok eleve vállalatcsoportként működnek külön van az adótanácsadás az egyéb tanácsadás, az audit, a legal services, a global services, stb.
2023. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!