Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam egy allasajanlatot a...

Kaptam egy allasajanlatot a Slim Store kft-tol. Tapasztalat valakinek? Milyen munkakkal lehet jol keresni budapesten palyakezdokent? Nagyon jol jonne egy alberlet csak sajnos nem talalok munkat amibol tudnam fizetni

Figyelt kérdés
2023. aug. 18. 14:17
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Én is kaptam és elmentem interjúra. Hát őszintén szolva, sok tapasztalattal rendelkezem amiből hasznosíthattam volna a tudást, (vezetői pozíciók kereskedelemben). Jól bánok az emberekkel és nyugodt természetű vagyok, gyorsan tanulok. Mégis azt tapasztaltam hogy amont beléptem, az első néhány percben a reakciójuk alapján engem már előre leirtak, és a velem párban inteejúzó csajszi montha jobban érdekelte volna őket. Később a kis "bibliájukban" a megjelenésnél irták, hogy hordj sminket,... Mikor ezt olvastam szamomra sokkal inkább egyértelművé valt... Én nem hordok sminket, nem szeretem, es epp munka utan mentem igy kellően kiöltözni sem tudtam csak egyszerű hétköznapi ruha...

Ha csinos vagy, hordasz sminket, vékony vagy, és nem vagy egy üresfejű, emellett nem a legunalmasab eletet élsz, akkor egy probat megér...


Amikor engem kertek hogy meseljek magamrol epphogy belekeztem, felbeszakitottak majd mikor folytatni akartam elkezdett egészen másról beszélni ,... Nekem ez úgy jött le, hogy valójában nem is érdekelte őket. A másik csajszinál hagyták hogy sokmindent elmondjom magáról én addig jutottam hogy hany eves vagyok, honnan jöttem, és hogy elkezdtem egy cégnél dolgozni ahol előléptettek, de itt szakitottak felbe minden ertelmetlen kérdéssel ami inkabb kötekedésnek tűnt.


A teszteléseknél is mindog én kezdtem és ahamar le is tudtak engem...


Számomra csalódás volt az interjú, nem számítottam ilyen felszínességre.

De a látszatra jobban odafigyelhetnének, legalább ne tűnjön fel, ha kicsit szemfülesebb ember megy oda.

2023. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hagyd a fenébe őket. Most értem haza interjúról.

Nagyon gáz, két lekezelő bunkó srác vezette az interjút (két tulaj), hiába vagyok BŐVEN túlképzett ehhez az álláshoz, biztosan állítom, hogy nem fognak felvenni.


Én tettem fel kérdéseket, ami MEGLEPTE őket (????), mert hát nem számítottak rá. Maga a jutalék egy vicc, 200 Ft / db áron kapod, ha 10 db-ot el tudsz adni a 15 ezres fóliából. :D


Egy átverés szerintem az egész. :D Ha van egy kis eszed, már az interjún rájössz, ha nincs, majd később.

dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent az altaluk kezelt videomegoszto csatornan van egy video amiben sulyos nemi alapu diszkriminaciot kovetnek el. Eklatans modon kijelentik, hogy bizony fiu munkatarsakat nem keresnek, mindezt arrogans es lekezelo stilusban teszik. Nyilvan a munkakor ismeretlen, de nehezen magyarazhato, hogy mi a nemi megkulonboztetes alapja/mi az a feladat magyarul amit egy ferfi nem tudna ellatni es ezert szukseg volt a ferfi palyazok kirekesztesere/kizarasara. Konyorgom a mai vilagban, amikor a ferfi es noi szakmak szinte osszemosodtak, a ferfiak zsebelik be a dijakat a tipikusan noi szakmakban es forditva, ma mar az is sulyos diszkriminacio, ha titkarnot vagy pincernot irnak egy palyazatba. Ebbol is mi latszik? Egy csoport hozza nem erto idiota viszi az egeszet, akik ilyen diakmunkas eszetleneket alkalmaz, mert oket aztan jol ki lehet hasznalni, nem gondolkodnak illetve nem tudnak gondolkodni, nekik meg jo bohockodni. A videoktol amiket gyartanak instant vesztem az agysejtjeimet.
dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én fél évet dolgoztam náluk kb. Nekem pozitív tapasztalataim vannak a céggel, a csajokkal jól elvoltam (persze nem mindenkivel :P) a fizetés pedig extrémen magas volt, havi 600-700 nettó megvolt mindenkinek heti 3-4 nappal.. Hogy most mi van náluk azt nem tudom, de amikor én voltam náluk akkor nagyon jó volt. A 2 főnök meg amúgy jó arc, korrektek mindenkivel, sokat lehet tőlük tanulni. A meló meg olyan amilyen, nem mindenkinek való :)
jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Senkinek nem ajánlom. Egyetértek az első válaszolóval nagyjából, hasonló szituáció volt itt is.


Kereskedelemi tapasztalat, idegennyelv ismerete, semmi ehhez hasonlót nem kérdeztek, nem érdekelte őket.


Embertelen, megalázó módon, kettesével hívnak be "állásinterjúra". Ott következik a mesélj magadról.

Az interjúzató 2 nő olyan bunkó volt, és lekezelő, hogy szívem szerint egy melegebb éghajlatra küldtem volna őket.


Mikor megkérdezte van e egyéb kérdés és feltettem a kérdésem hülyének néztek. Rám szólt többször is hogy olvassam el a papírt amit kaptam. Mikor harmadjára mondtam hogy a fizetés leírásában szerepel olyan mondat, ami KÉT ÉRTELMŰ, tehát direkt olyan módon van megfogalmazva hogy ne értsd, engem nézett hülyének, hogy én nem tudok olvasni és olvassam el újra, kérdésemre nem tudott választ adni.


Olyan érzésem volt, mintha minél fiatalabbakat és iskolázatlanokat, egyszerű, buta embereket kerestek volna. Minél butább annál jobb.


Senkinek se ajánlom egy átverés az egész. Utólag láttam én is hogy az állás hirdetést toborzó kiscsaj, több mint 1 éve hirdet különböző csoportokban. Nem véletlenül. Ha ezt előre láttam volna el se megyek az "állás interjúra". Negatív.

ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!