Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy érettségivel nehéz szellem...

Egy érettségivel nehéz szellemi munkát találni budapesten?

Figyelt kérdés
A profession, indeed stb oldalakon. Vagy máshogy kellene keresni
2023. aug. 28. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ha kifejezetten kihívást jelentő szellemi munkát keresel. Ügyintéző szintű munkát kaphatsz, de az "szellem segédmunka", nem kreatív meló.
2023. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szinte lehetetlen
2023. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2023. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Linkedinen kifejezetten könnyű.

Pár év fejlesztői tapasztalattal már senkit sem érdekel mi a végzettséged.

2023. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Én tapasztaatom az HR-esként, hogy rengeteg ember keres érettségivel irodai munkát, általában ilyen titkár, personal assistant, office assistant, különösebb végzettséget nem igénylő adminisztratív munkatárs pozikra tucatjával érkeznek be az életrajzok, pont azért, mert ezek olyan tucatmelók, amiket mindenki el tud látni, aki ült már számítógép előtt.


Javasolnám, hogy szerezz valami más végzettséget még tanfolyamokon, pl. pénzügyi asszisztens, jogi asszisztens, stb. Ezekkel sokkal könnyebb állást találni.

2023. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
58%
Ha van tapasztalod és motivált vagy + beszélsz angolul, akkor multiba is bekerülhetsz. Multinál dolgozok több mint 5 éve és nincs diplomám.
2023. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én vezető szoftverfejlesztő vagyok, nettó millió fözötti fizetéssel, pedig szintén csak érettségim van.
2023. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!