Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendéglátós állásajánlat?

Vendéglátós állásajánlat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az esélytelenek nyugalmával teszem fel a kérdést😅

Tud valaki esetleg belső információt nyitott pozícióról pultos/barista munkakörben Eger és környékén? Ami nincs meghirdetve, csak pl ismerőstől hallott róla?



2023. aug. 28. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én felszolgálót tudok, de azt sem Egerben.

Hasznos vagyok.

2023. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen tudok, de ha ennyi eszed sincs hogy legalább pár szót írj magadról hogy ki vagy, mi vagy, milyen tapasztalattal rendelkezel, milyen nyelveket beszélsz, és hány éves vagy akkor köszi, de ilyen gondolkozni képtelen, bamba vendéglátósra nincs szükségünk.
2023. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam, ha kapok ötletet hol keresnek embert, elküldök egy fényképes önéletrajzot, ahelyett, hogy egy anonim oldalon leírjam az élettörténetem🤷‍♀️

Azonban köszönöm a tanácsot, úgy gondolom mindketten jobban járunk, ha ismeretlenek maradunk egymás számára, ugyanis én sem szívesen dolgoznék olyasvalakivel/olyasvalakinek, aki rögtön ítélkezve ilyen stílusban válaszol.

2023. aug. 28. 20:46
 4/4 anonim válasza:
Írj emailt az étteremnek. Szoktak válaszolni, és kb mindig kell valaki a konyhára. Hirdetni csak akkor szoktak, ha kiesik egy alkalmazott.
2023. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!