Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Törökországban élő fiatal 19...

Törökországban élő fiatal 19 éves fiúnak milyen munkalehetőségei lennének Magyarországon?

Figyelt kérdés

A barátom vízumot szeretne igényelni Magyarországra utána munkát szeretne keresni. Nem beszél magyarul csak angolul és törökül.

Hol lehetne esélye munkát keresni?



2023. szept. 14. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyisson kebab falatozót.
2023. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami gyárban, ahol sok a külföldi ezért angolul beszélnek, de szerintem ez ritka.

Első körben tanuljon meg magyarul aztán mehet az álláskeresés.

2023. szept. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
29%
Maradjon otthon. Nincs szükség ilyen iszlamista terroristára itt Magyarországon.
2023. szept. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
Szerintem jobban jártok, ha te mész ki törökbe. Itt csak éhbérért lehet dolgozni bármit is.
2023. szept. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát képzettség nélkül és magyar nyelv nélkül nagyon nehéz lesz állást találni.

Magas szellemi munkáknál van igazából lehetőség arra hogy csak angollal ellegyél itt, de 19 évesen diploma nélkül erre nincs lehetősége.


Egyszerűbb munkákhoz meg kell a magyar, még gyári munkák nagyurészénél is, max oda tud bekerülni ahova vendégmunkásokat vettek fel.


Ami opciót látok az wolt/foodora, mert nem egy külföldit láttam aki ezt csinálja

2023. szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Az akkugyár biztos tárt karokkal várja.
2023. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Magyar phasz már nem is jó? Török kell?

Menjen németországba az tele van törökkel.

2023. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is a kebabosat tudom ajánlani
2023. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jelentkezzen egyetemre. Vízum + diploma
2023. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!