Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online, alkalmi munkalehetőségek?

Online, alkalmi munkalehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, nem épp ez az az oldal, ahol ilyen kérdést érdemes feltenni, felkészültem már előre a bántó megjegyzésekre és trollokra.

Épp "itthon vagyok ragadva" zéró bevétellel, egy erőteljes pánikbetegség/generalizált szorongás miatt (amin dolgozunk egy orvossal, természetesen).

Olyan online, alkalmi munkát keresek, ami pl. adatrögzítés, videófelvétel/hanghívás begépelése, vagy egyéb egyszerű feladat, ami másnak nem fér bele az idejébe. Nincsenek nagy elvárásaim, akár egy 200-500 Ftos kis munkát is elvállalok.

Amihez értek annyira, hogy kimerjem írni és valószínű nem tudnék vele csalódást okozni: B2 komplex nyelvvizsga angolból (egyébként felsőfokú társalgási szint mind írásban,mind szóban, napi szinten használom a nyelvet), adatrögzítés (Excel és társai), gyorsgépelés. Sajnos a telefonomon volt az applikáció, amivel digitális grafikát is tudnék vállalni, de azt sajnos el kellett adnom.

Tehát összefoglalva: bármiféle kis online bedolgozást szívesen fogadnék és egyéb ötleteket, amivel pénzt tudnék szerezni még ebben a hónapban, mivel ha minden jól megy, akkor október közepétől végre munkába tudok állni.

Előre is köszönöm ha tudtok segíteni/tanácsokat adni!


Ui.: Külföldi és magyar klikkelketős és társai oldalakat már próbáltam, egyedül az Attapol fizetett nekem 870 Ft-ot, az is 2 hónapba telt.



2023. szept. 14. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"semmirekellő tudásom ellenére mégis felkértek fordításra például"


B2-es nyelvvizsgával? :)) Ejjha, legközelebb inkább azt kamuzd be sértődöttségedben mert leírták az igazat a hozzászólók, hogy megnyerted a lottót, még az is hihetőbb

2023. szept. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azt is leírtam, hogy felsőfokon beszélek/írok, napi szinten használom a nyelvet. Sokan nem a nyelvvizsgát nézik, amit amúgy rohadtul nem nehéz megszerezni, hanem magát a tudást.

Nem sértődött vagyok, hanem rosszul esik, mert bár ezen a platformon tudom hogy imádnak másokat név nélkül bántani, én sajnos nem vagyok azon a szinten hogy az efféle degradáló kommentek ne tudjanak bántani.

2023. szept. 16. 09:47
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle bántás szándéka nélkül had fogalmazzak kicsit nyersen. A te világodban te egy különleges kis hópehely vagy, de a munka világában egy a sok közül.
2023. szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy amit te elvállalná arra ott van még sok millió másik jelentkező is, mivel ezek 0 tudást igénylő csicska munkák. Meg amúgy is ki akarna telefon hívást begépelni meg a hasonlok? Le vagy maradva három évtizeddel manapság efféle munkákat nem nagyon végeznek.


Ha ennyire kell a pénz ott a meki, mehetsz rész munkára ideiglenesen addig amíg meg lezs az állásod. Bár ilyen 500ft-okat még kéregetéssel is előbb össze szedsz mint az itteni vergődéssel.

2023. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!