Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tiszavirág Call Centerről mi...

Tiszavirág Call Centerről mi a véleményetek Debrecenbe vannak és a Telekom partnere. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

#call center #Tiszavirág Kft. #Telekom partnere #Tiszavirág Call center fizetés #Debrecen Call center
2023. szept. 18. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

:D


Már a neve is annyit sugall számomra, hogy ez egy "dobós cég"-nek készült...


Ez pont olyan fantázianév, mint pl a blackpay kft, vagy a gateron black kft stb.


Hogy ordít róla, hogy csalásra készült, de ameddig nincs tett addig nincs tettes sem. Így a hatóság húzogathatja a hajszálait türelmesen, miközben máshol lopják ki a szemüket, meg azokét is akik ilyen "fajta" cégnek dolgoznak!

2023. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%

Van a "nigériai csalás" módszere, meg van a román/ukrán / egyéb balkáni gazdasági csalás módszere is.


Újabban kezdenek ismét terjedni ezek a "call centerek" visszanyúlnak a 2003-as módszerekig, mindegy csak költségszámla legyen adóoptimalizálásra...

2023. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én itt dolgoztam tukmálni kell otthoni szolgáltatásokat internet + tv. Bejárást nem fizetik, munkaeszközt nem adtak saját laptopomról dolgozhatok.. viszont lehet otthonról dolgozni. Oktatáson 10 fővel indultunk mindennap küldtek el 1 embert ha nem tanulta meg az anyagot másnapra. Folyamatos b..szogatás van. Van utómunkaidő ha nem esel bele mondjuk 40 perccel tovább 80 percet azaz dupla időt dolgoztatnak le veled INGYEN. Megvan oldva a túlóráztatás :) Volt hogy 80-90 éveseket kellett hívni hogy internet vagy okostelefont vegyen...A jutalék meg bruttó 300 Ft- 600Ft nevetséges :D Került őket... de ha szeretnéd hogy rajtad keresztül gazdagodjanak meg hajrá :) Alapbér is van de az csak éhbér... jutalék meg ha nem teljesül az alap 0 ft jár érte mindegyhogy mennyi szolgáltatást értékesítettél.
2023. szept. 18. 12:20
 4/22 A kérdező kommentje:

Szerződés úgy szól ha ott hagyod a tanfolyamot 200 ezer ft kell visszafizetned.

Akiket elküldtek tanfolyamról 4-5 nap után mert "gyengék voltak", nem a 200 ezret kérték tőlük hanem kiutaltál a nettó bérüket arra a pár napra és nekik járadékosan vagyis a bruttó összeget kérték tőlük be. Nem volt korrekt dolog. Szóval még minuszba kerültek nem kapták meg arra a pár napra a bérüket se

2023. szept. 18. 13:53
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, mi is volt a kérdésed célja?
2023. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Kérdésem célja információ szerzés,láttam fent hirdetést csak nem találtam róla semmit konkrétat, nem dolgoztam ilyen területen de kipróbálnám magam viszont kicsit félek az ilyentől, semmi információt nem találtam
2023. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6-os, te vagy a kérdező? A kérdező kommentjét akkor ki írta?
2023. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, a járulékaid be lettek fizetve rendesen?

Vagy csak a havi bevallást adták be...


A fizetett szabadságot kifizették? (éves alap 20 nap)

2023. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A kérdezőt elküldték a cégtől, kifizették vele a betanítást, aztán úgy gondolta lejáratja az egészet - regisztrált több felhasználót ide GyK-ra, egyikről kiír egy kérdés, másikról meg válaszol rá. Aztán nem sikerült arra figyelni, hogy ne a kérdést kiíró loginról válaszolja meg a saját kérdését, illetve arra sem, mikor ez feltűnt valakinek és a kérdezőnek feltettek egy kérdést, akkor ne a válaszíró loginról válaszolja meg.
2023. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Semmi joga nincs kötbérhez és betanítási díjhoz, biztos sok embert megkárosítottak.Sajnálom a keleti országrészen élő embereket hogy kihasználják. Kritikán aluli stílusú emberek oktathatnak.. betanítás a munka alapja, de már az is pénzbe kerül úgy néz ki. Szerintem jól tette hogy kiírta a kérdést aki ott dolgozott, köszönjük.
2023. okt. 15. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!