Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova menjek dolgozni 25...

Hova menjek dolgozni 25 évesen több gyári tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Hova mennétek dolgozni a helyembe ahol 300 000 felett lehet keresni?

Jelenleg van még munkahelyem de nem élek meg (van hitelem amit nem nekem kéne fizetni havi 180 000 forint) még sok túlórával sem.

Tehát olyan helyet keresnék Magyarországon vagy külföldön ahol állandóan lehet túlórázni!

A munkától nem ilyedek meg 18 évesen pékségben kezdtem napi 12 órát és heti 6 napot. 2 évig voltam ott.

Dolgoztam már présgép üzembe nehéz fizikai munkát ott csak egy évet voltam (szállást már nem tudott biztosítani a vállalkozó).

Dolgoztam az építőiparban (mederlapozás, aszfaltozás). Voltam erdőn mint fakitermelő.

Másfél éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen tavaly még rengeteget tudtam túlórázni (8 hónap alatt több mint 700 óra túlórám volt) az idén nem igazán lehetett meg nem is nagyon lehet.

SZÓVAL olyan munkahelyet keresnék Magyarországon ahol akár 2+2-es munkarendben bónusszal mindennel együtt 330 000 forint körül kapok.

Lehetőleg SZÁLLÁST is tudjon biztosítani a cég mert nem akarok itthon maradni az országon belül bárhová elmegyek (Szolnok megyében lakok).

Gondolkodtam már külföldön is általában ,,vállalkozók'' hirdetik magukat akikben nem igazán bízok meg mert ha én kimegyek hozzá dolgozni ő fog átb@szni engem. Szóval nem éri meg olyan helyre menni ahol magyarok is vannak.

Minimális német nyelvtudásom van.

Be adtam már több helyre is a jelentkezésem de még nem hívtak. De elsősorban gyárban szeretnék dolgozni. Szakmám nincs de az érettségim megvan!



2023. szept. 28. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pesten a Flex-nél simán megkeresel még többet is. Szállást viszont a magyar melósoknak nem tudom tudnak-e biztosítani, ennek utána kéne nézni. Bár már ott is ahogy hallom az ukránok és a filippínók kezdik kiszorítani a magyar melósokat.
2023. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Tatabányán az Alpla-ban egész jó fizuk vannak, szerintem 300 felett is, keresztapám ott dolgozik és ő majdnem 400at kap.
2023. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Scream85 ***** válasza:

Itt a nyugati országrészben rengeteg hirdetést látok napi szinten (nettó 330-350 vagy afeletti fizetéssel), az esetek többségében 3 vagy 4 műszakos munkák, mindenhol írják a túlóra lehetőséget, cafeteriát, stb.

Lépj be facebook-on az itteni álláskeresős csoportokban, biztos találnál megfelelőt.


Illetve sok hirdetést látok még pl. Esztergomi munkákról, illetve Bp. környékéről (pl. a nagy multiáruházak raktáraiba is sokszor keresnek munkásokat) és emlékeim szerint ott a legtöbb esetben van szállás lehetőség is.

2023. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Audiban a havi 500 ezer nettót is meglehet keresni, de csak külsösként.

Adecco munkaközvetitő.

2023. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget de már találtam!

16-án megyek Sopronba dolgozni 3 műszakba alapból pótlékok nélkül meglesz a 300 000 forint. De még lehet túlórázni is!

2023. szept. 30. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Suzuki Esztergom 310 plusz cafeteria, ingyen szállás. Delego hirdeti pl, de lehet hogy 340 most.
2023. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!