Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jó munkahely az...

Szerintetek jó munkahely az ahol 1 sima érettségivel 350 400 nettó között viszek haza ?

Figyelt kérdés

Bejelentett 3 szakos meló de igazából nekünk csak felugyelni kell konkrétan filmet nézek zenét hallgatok sorozatozok 8 bol 7 órát kb .


Fizikai munka ritka csak adminisztralni kell .meg szivatyukat kezelni mennyiségeket ellenőrizni adott esetben korrigálni.

Műszaki hiba esetén telefonalgatni az illetékeseknek..


Szakmám nincs csak egy targis papírom meg egy b jogsim



Diploma és szakma nélkül szerintem nem rossz ez a munkahely.vagy lenne jobb szerintetek ?



2023. okt. 5. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Sok helyen felelősségteljes, diplomás állásért sem adnak ennyit.
2023. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg, ha 25 ev feletti vagy, akkor jonak mondhato ilyen vegzettseggel, igen.
2023. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
álom kategória.
2023. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Jó-jó, de ebből nem lehet karriert építeni.
2023. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

25 év felett vagyok rendesen adozom .


Csak 350 e bruttó az alapom de mivel műszakban melózom kapok rá 40% szakpotlekot a délelőttös és a délutános muszakokra is nem csak éjjel


Így kb megkapom nettoban is az alapom .


Sokan panaszkodnak nálunk nálunk hogy kevés a fizu de ezel a vegzetseggel szerintem országos szinten se rossz .

És mi vidéken vagyunk nem Pesten.


Szóval nem érdemes mást keresni ?

2023. okt. 5. 18:11
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Hát. Sima érettségivel, nálunk irodában ennél többet lehet keresni. Reggel 8-16:30ig. Hétvége szabad.
2023. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Tanulj tovább levelezőn! Ha ennyi időd van.

Ha váltanod kell, legyen alternatíva.

2023. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Csak nem vagyok motivált fiatalon se tudtam mit akarok és most se .

Érettségi után mehetem volna fosulira sport rekreacio szakra vettek volna fel ingyen de aztán nem kezdtem el inkább dolgoztam meg csajoztam.

Nem érdekelt az ilyesmi.


Most is úgy vagyok vele dolgozni kell valamit de annyira nem érdekel.

2023. okt. 5. 21:09
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Én azonnal mennék, Ausztriába ingázok már jópár éve, nettó 3500 eurot kapok havonta hiányszakmával és felsőfokú némettel, össze-vissza munkaidőbeosztással (éjjel, hétvége stb). Már szivesen váltanék, de nem találok itthon ilyen helyet, netto 400 ezerért kihajtanák a belemet mindenhol a magyar vállalkozópatkányok. Szóval élethelyzettől is függ, saját lakással plusz befektetésekkel amik 99 százalékos biztonsággal hoznak havi 300-400 ezer ft-ot infláción felül, álom lenne egy ilyen melóhely.
2023. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!