Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy működik a profession...

Hogy működik a profession pont hu?

Figyelt kérdés
Van ez a prémium funkció, és egy csomó dolog zavarossá vált nekem. Pl van egy rangsor, amit a rendszer állít össze. A hirdető ezt láta vagy időrendben a jelentkezéseket? Ja átírom a profilomon az önéletrajzomat, miért nem veszi észre? Pl beírtam egy tök ugyanolyan pozícióra tapasztalatot, mint amire jelentkeztem, mégis azt írja hogy nincs releváns tapasztalat. Az átlag hirdető mit néz meg előbb, az online önéletrajzomat vagy amit én küldtem? Lehet hogy fogok még kérdezni, ha eszembe jut más is.
2023. okt. 9. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Te amúgy kajak annyira balek vagy hogy munkavállaloként fizettél a profession prémiumért?
2023. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerinted nem éri meg?

Amúgy még nem fizettem érte, csak kipróbáltam a díjmentes próbaidőt.

2023. okt. 9. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!