Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondjak, miért akarok ott...

Mit mondjak, miért akarok ott dolgozni?

Figyelt kérdés

Lényegében gyorsétterem. Nem fűzök hozzá sok reményt, a fizetést nem is tüntették fel, az interjún fogom megtudni, de előtte biztos lesz szócséplés, hogy miért szeretnék ott dolgozni.


Ti mit mondanátok? Azt nyilván a hülye sem hiszi el, hogy álmai munkahelye lenne, szóval... ti mit mondanátok? Legutóbb egy bisztróba mentem interjúra, ott ki tudtam találni, mit feleljek, de ennél ötletem sincs.


2023. okt. 15. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Bírod a pörgést
2023. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira gázosak tudnak lenni az ilyen béna HR-es kérdések. :) Vajon miért? Pénzért... Persze ezt nem szabad mondani, mert akkor... :D Vagy mert óriási fejlődési potenciált látsz a helyben, ahol kamatoztathatnád a már meglévő tudásod és te is fejlődhetnél... Ki vagyok már ezektől a s#nnyalós hazudozásoktól, amikről egyébként mindenki levágja, hogy hülyeség, de azt úgy kell. :D Mert, ha nem, akkor az jön le, hogy nem vagy hajlandó beállni a sorba... Bocs, ezt most rendesen offoltam, de hát na. Nyugodtan írja le a véleményét, aki nem ért velem egyet. :D

Nyilván valamit hazudni kell, hogy mindig érdekelt az a terület stb.

2023. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert tetszik a légkör, fiatal, lendületes a csapat és egyetemre készülsz, ez fér bele az időbeosztásodba.
2023. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek, kettes hsz. :'D


Még pályakezdő emberke vagyok, csak szakmai gyakorlat és egy kevéske magán munka volt határozott időre ismerős által, de azoknak nincs köze az eladáshoz, bolthoz, gyorsétteremhez. Tehát tényleg semmi gyakorlatom ilyen téren, és már ezer és egy esetleges kérdés-válaszon, megfogalmazáson őrlődöm. Alig jeleznek vissza. Ezen kívül, ha ez nem jön össze, mondhatni "protekció" fog kelleni (ismerős ismerőse ott dolgozik), hogy a közeli Mekiben kipróbálhassam magam, hogy megy a munka. Ha egyáltalán összejön. xd

2023. okt. 15. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Könnyű bekerülni, pörgés van, úgy tűnik, hogy tiszta normális hely. Nem onnan akarsz nyugdíjba menni, de még bármi lehet. Ezt ne mondjad és amúgy is keresnek embert:)
2023. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Mondd az igazat. Azért mész oda mert... és most te jössz: miért jelentkeztél oda? Mert közel van? Passzol az időbeosztásodba? Alkalmas vagy a munkára? Jó vagy benne, tapasztalatod van benne? Valamiért jelentkeztél erre az állásra és nem egy másikra.
2023. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Kint hideg van, itt meg még kaja is akad.
2023. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Azt amiért ott akarsz dolgozni.
2023. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én beírnám nekik, hogy ha nem sikerül eladni, segítek megenni!
2023. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem ezek a kérdések már kimentek a divatból, mostanában tőlem nem kérdeztek ilyeneket.

Tényleg ostobaság, azért, mert ide hirdetnek, és valahol dolgozni kell.

2023. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!