Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lépnél ha ez történne a...

Mit lépnél ha ez történne a munkahelyeden a főnököd pedig ezt reagálná?

Figyelt kérdés

Kisboltban dolgozom és ma megpróbált egy pasas kirabolni úgy hogy bejött a pultba, elkezdett löködödni és

gyomron ütött. Azért csak eddig jutott mert elkezdtem hangosan ordibálni vele és ettől elfutott. Az eset után szóltam a tulajnak aki annyit reagált hogy ő most ezzel mit csináljon és még annyit kérdezett hogy ugye nem adtam neki oda a bevételt. Persze se kamera se riasztó, semmi.


2023. okt. 21. 16:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*lökdösni
2023. okt. 21. 16:59
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Minimum egy kamera felszerelésén elgondolkodnék
2023. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Elküldeném a tulajt agyműtétre, hátha lehet még valamit csinálni. Egyébként nem a tulajt kellett volna hívni elsőnek, hanem a rendőrséget azonnal.
2023. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Reagálhatott volna szebb stílusban a tulaj, de mégis mit vársz tőle? Ilyenkor azonnal rendőrség, neadjisten ha kell mentő. A tulaj legfeljebb utólag tudna feljelentést tenni, de igazából ahhoz is te kellesz hiszen te voltál ott, te tudsz vallomást tenni.
2023. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

felesleges a rendőr felvétel nélkül nem fognak érdembe vele foglalkozni, ellenbe ha ilyen a mentalitása a túlajnak ezért ki is rughatja a kérdezőt hogy engedélye nélkül rendőrt hivott

kamera felszerelés meg nem az alkalmazott dolga

2023. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

#5 garázdaság és rablási kísérlet esetén rendőrt hív, ezért kirúghatja a tulaj? Ezt ugye te se gondoltad komolyan? :)

Jó kis munkaügyi per lenne belőle, munka nélkül megkapná az x havi fizetését, ami a per végéig eltelt.

2023. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Az ötösnek nem csak a helyesírásával van probléma.
2023. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló. Én hívtam rendőrt de mire kiért már elment az illető. Persze se kamera, se riasztó, semmi. És még én voltam leszúrva hogy miért nem tudtam jobban kezelni. Másnap felmondtam. Igaz hogy nem találtam munkát fél évig, az nehéz időszak volt, de inkább az minthogy bajom legyen.
2023. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A szajaba.


Egyebkent a kisbolt tulajok a legnagyobb trogerek.

Nem dolgoznek maszeknak.

Nem fizet ki.

2023. okt. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mit lépnél ha ez történne a munkahelyeden a főnököd pedig ezt reagálná?"


Nyilván maradék, ha nincs más, de a főnök előttem emberileg egy nagy senki lenne onanntól kezdve és persze így is állnék hozzá a javai megvédéséhez. Amint lehet, dobbantanék. Első sorban nem a támadás miatt, hanem a főnök érzéketlensége miatt. Az ilyentől semmi jót nem várhatsz a továbbiakban sem.

2023. okt. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!