Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másodéves óvodapedagógusként...

Másodéves óvodapedagógusként érdemes már állást keresnem?

Figyelt kérdés
Levelezőn tanulok most más területen dolgozom. Van rá esély hogy folyamatban lévő tanulmányokkal alkalmaznak?
2023. okt. 23. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
elkezdeni is hülyeség volt ...
2023. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Az elsőt adom. Annyit fogsz keresni, mint a takarítónéni, csak még felelősséged is lesz.
2023. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ti most úgy válaszoltok, hogy fingotok sincs az életemről, arról a helyzetről, amiben vagyok. Honnan veszitek, hogy nem előrelépésről van-e a szó a mostani helyzetemhez képest? Miből gondoljátok, hogy nem ez volt minden vágyam, hogy óvodában dolgozhassam?

Nem azt kérdeztem, hogy mennyit fogok keresni, hanem hogy megkezdett tanulmányokkal van-e esélyem elhelyezkedni. Szövegértés: 1.

2023. okt. 23. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy el tudsz majd helyezkedni, letminimum alatti fizetesert
2023. okt. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ennyire egyszerűek vagytok:D
2023. okt. 24. 07:00
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon aranyos a munkához való naivitásod, de ezzel a pénzel a lakbért sem fogod tudni kifizetni.
2023. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

5 - Az az egyszerű aki az állami szférában akar dolgozni, annak ellenére hogy tudja milyen bérezések vannak.

Volt barátnőm is ezt játszotta be. Óvópedagógus éhbérért, majd BV és most valami államtudomány sz*rt csinált az NKE-n ahol igazi h dr. címet fog kapni, de kitörölheti vele a seggét mert azt a kart a fidesz csinálta hogy mindenkinek legyen dr. címe aki annyira hülye hogy egy jogi iskolát nem tud elvégezni.

Azt mondta h azzal a diplomával, csak vezetői helyre helyezhetik el az állami szférában. Mondtam neki hogy de jó neked, akkor akár br. 600e forint is lehet a béred a mekis dr. címeddel. Aztán felvilágosítottam kicsit hogy én, aki most csinálja a mérnökit, br. 800e forintot keresek havonta, nappalos munkarendben. Ezután már nem gondolta annyira jónak a helyét...

Csak az ostobák mennek el ilyen vicc bérekért dolgozni, ez meg is látszik a felvételizettek számán. Jelenleg 450-500 ezer forintos nettó fizetés kell legalább, ha azt a színvonalat akarod tartani ami 2 éve volt. Ilyen 250-300 ezres nettókkal egy autót nem fogsz tudni normálisan fenntartani, nemhogy egy lakást/albérletet etc.

2023. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Az óvópedagógusi meg ezek a szakok csak arra jók hogy legyen egy diplomád és utána verd a nyálad hogy diplomás vagy és neked csak diplomás férfi kell, megélni nem lehet belőle. Könnyű megszerezni ezt a végzettséget (szerintem anno a technikusim is nehezebb volt, nemhogy a mérnöki) és ennek meg is van az ára, az éhbér. Felelősséged nyilván van, de nem egyedül vagy szóval az is oszlik.

Ellenben egy rendes diplomával (orvos, mérnök, jogász), jóval nagyobb felelősséged van, általában sokszor egyedül kell kivitelezni a dolgokat és jóval nehezebben abszolváható diplomák, ez a bérezésen is meglátszik pozitív irányba.

Én tuti elengedném ezt a dolgot, de te tudod. Ha az éhbér kell akkor hajrá.

2023. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Én csak ennyit mondok ezzel a diplomával kapcsolatban: Nagy krumplival kérem!
2023. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
59%

Hogy valaki válaszoljon is a kérdésedre : igen, érdemes. Sőt, szerintem délutános helyet tutira fogsz már most kapni, főleg városban,vagy a keleti országrészben.


Úristen milyen válaszok vannak itt😂 remélem a prüntyőkéknek nem áll szándékukban családot alapítani.

2023. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!