Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem állnak már rá a...

Miért nem állnak már rá a pilótajátékokra?

Figyelt kérdés

Állást keresek, és a munkák 90% átverés! Hihetetlen, hogy ezek még működnek. Pl van egy Hunor PPH RT.

Lekérném a cégjegyzékkiv. de nincs is ilyen cég!

[link]

Be lehet ezt valahova jelenteni?


2010. okt. 19. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A csáveszt néztem meg az elején, Miért csatlakozott c. műalkotást. A kérdésre nem volt hajlandó válaszolni, ellenben megtudtam hogy kik közé nem akarok kerülni. Mi ez, valami szekta? Folyamat "vezető"-zik, mondjuk a vezetőnek, Szedlacsik úrnak is elég érdekes gondolatai vannak. Ja, és magát vezérigazgatónak nevezi. Konkrétan a kérdésedre nem tudom a választ:)
2010. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Vagy mégis? Hunor Trade Zrt (Együtt a jövőnkért - PPH; Hunor PPH Rt; a beolvadt cégek nevei)

Székhely: 1042 Budapest, Árpád út 56.

Cégjegyzékszám: CG 01-10-043629

Adószám: 12318160-2-41

2010. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Rákerestem a cégjegyzékszámra:

* PREMIER PLUSZ HÁLÓZAT Befektetés, Biztosítás Közvetitő és Tanácsadó Részvénytársaság (Elnevezés törölve)

1042 Budapest, Árpád út 56. A. lház. 2. em. 1.

Adószám: 12318160-2-41.


* P.PLUSZ HÁLÓZAT Befektetés, Biztosítás Közvetitő és Tanácsadó Részvénytársaság (Elnevezés törölve)

1042 Budapest, Árpád út 56. A. lház. 2. em. 1.

Adószám: 12318160-2-41.


* PPH Szolgáltató és Tanácsadó Részvénytársaság (Elnevezés törölve)

1042 Budapest, Árpád út 56. A. lház. 2. em. 1.

Adószám: 12318160-2-41.


* HUNOR TRADE Szolgáltató és Tanácsadó Részvénytársaság (Elnevezés törölve)

1042 Budapest, Árpád út 56. A. lház. 2. em. 1.

Adószám: 12318160-2-41.


* HUNOR TRADE Szolgáltató és Tanácsadó zártkörűen működő Részvénytársaság

1042 Budapest, Árpád út 56. A. lház. 2. em. 1.

Adószám: 12318160-2-41.


Elég érdekes, de egyik a Hunor PPH Rt.

2010. okt. 19. 22:06
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne, csak többször módosította a cég elnevezését. Az RT-nél a vezetőt minden esetben vezérigazgatónak titulálják, a Kft-nél ügyvezetőnek stb. Gazdasági társaságokról szóló tv. igy rendelkezik.
2010. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nincs semmi különös??? Nem létezik az a "cég" Hunor PPH Rt. aki az állásajánlatot hirdeti. Mikor kértem bővebb infót, nem írtak semmit, hanem elküldtek egy linket, hogy regisztráljak.
2010. okt. 19. 22:17
 6/16 anonim ***** válasza:
22:15-ös válaszoló vagyok. Az APEH-nál érdeklődhetsz, velem készségesek voltak. Bemondtam az adószámot és a cég nevét, erre ők megmondják, hogy létezik-e, valós cég e. Szintén álláskeresés ürügyén kerestem meg a hivatalt, és ott derült ki, hogy a cég fel van függesztve és felszámolás várható nála. Egyébként a név módosítására írtam, hogy nincs benne semmi különös, mivel az adószáma megegyezik és az általad bemásolt cégkivonat szerint a legutolsó bejegyzésen nem szerepel: "az elnevezés törölve" kifejezés. A cégbírósági kivonat (laikusként) nehezen értelmezhető, mivel nem a cég van törölve, csak a régi neve. Engem is felvilágosítottak, de te tudod, hogy mennyire fogott meg az állas ajánlatuk, úgy érdemes utánuk "nyomozni"! Sajnálom, hogy félre értettük egymást az elején, de abban tökéletesen igazad van, hogy a cégek jelentős része nem korrekt módon működik.
2010. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azt láttam, hogy sok nevet változtatott, nem is az volt a furcsa.

Ez volt a hirdetésük:

Teljesen egyedülálló humán tevékenységet végző részvénytársaság keres országosan, kötetlen fő vagy mellékfoglalkozású távmunkára munkatársakat, kiemelt keresettel, gyors átképzéssel és azonnali kezdéssel, illetve pénzkeresettel.

Erre én írtam nekik, hogy mi is kell pontosan csinálni.

Az volt a válasz:

Értesítjük, hogy munkaajánlatunkra, fogadtuk érdeklődését!


Mielőtt beszélnénk, szeretném a következőkről tájékoztatni.


A munka: Kötetlenül végezhető, nagyon jól fizetett, szervezői távmunka. Amit, könnyen elsajátítható módon elsősorban interneten lehet végezni.

Számítógép és internet kapcsolat szükséges hozzá.


Mi csak olyan munkatárssal szeretnénk együtt dolgozni, aki törekvő és tisztában van a cégünk céljaival, üzletfilozófiájával, azzal, hogy mit miért csinálunk, mert a munka során ezek elengedhetetlenek.

Ezért információ végett keresse fel honlapunkat az alábbi linkre kattintva:


[link]


Nézze meg és ha szimpatikus az, amit cégünk csinál, jelentkezzen be a weboldalunkra!

A bejelentkezést követően az addig olvasottakon túl, természetesen a munkával kapcsolatban is további információkhoz juthat!



Írtam nekik, hogy nem találok ilyen céget, és a honlapon sem jövök rá, mi lenne a feladat. Válasz még nem jött.

2010. okt. 20. 09:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok megint. Megnéztem az oldalt, hát okosabb nem lettem. Rengeteg rizsa, ámító beszéd, de hogy mi a lényeg és egyáltalán mi a küldetésük valójában arra nem kaptam választ. A videókba meg bele fáradtam, töményen hallgattam a semmit. Van benne mlm, hiába tagadják, csak itt szellemi terméket kell árusítani, vagyis szervezni előadásokat. Be is léptethetsz magad alá emberkéket, akik után jutalékot kapsz. Mi ez ha nem mlm, vagy pilóta? Persze vannak olyan beállítottságú emberek akiknek megy az ilyen én erre képtelen vagyok. Inkorrektnek tartom az egészet, igazad van, ha kételyeid merültek fel! Sok sikert a munka kereséshez, járj sikerrel! Bár nem tudom milyen a végzettséged, de az APEH Informatikai intézete szoftverfejlesztőt keres!
2010. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy ez a cég úgy működik, hogy mlm módszerrel tagokat toboroz, akik szintén tagokat toboroznak, akik majd szintén tagokat toboroznak és így tovább különböző fizetős előadásokra, ahol aztán az előadók mindenféle módszerrel, technikával rávezetik a résztvevőket arra, hogy takarékoskodni muszáj és erre a legjobb módszer valamelyik biztosítótársaság befektetési terméke, amiért igen jó jutalékot fizetnek a biztosítók.

Minderre abból következtetek, hogy a cég alapítóinak, vezetőinek előző tevékenysége is ezen a területhez kötődik.

2010. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A honlapból semmi nem derül ki, csak az hogy Te milyen szarul élsz, a problémáidat nem tudod megoldani, segítség kell neked és blablabla
2010. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!