Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a plázákban...

Kinga8 kérdése:

Mi a véleményetek a plázákban dolgozó hosstesekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek a plázákban lévő hosstesekről? Esetleg tapasztalatok? Most abban a helyzetben vagyok hogy bármilyen munka megfelel csak dolgozak,(persze tisztességes legyen.) Csütörtökön lesz egy három órás próba napom, és ott döl el majd hogy meg kapom e a munkát. Annyit tudok biztosan hogy csak nagyon elegáns ruhában lehet dolgozni, és arra kell rá venni az embereket hogy hallgassanak végig és jó esetben meg vegyék tőlem a szóban lévő parfümöt. Az szerintetek el fogadott ha rózsaszín kosztümben megyek vagy mindenképp fekete szokott lenni az elfogadott? A másik fontos kérdésem pedig az lenne hogy hogyan tudnám kedvesen leszólítani az embereket? Mit mondjak nekik?

2023. nov. 14. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%
Én nem hibáztatok senkit, nagyon tisztelem az ilyen kislányokat, akik elvállalják ezt a nehéz munkát, tiszteletem jeléül fel is kínálok egy komolyabb szopatást vagy akár dugást is.
2023. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%

Pontosan ez az adott emberről, amit írtál, hogy neki "bármilyen munka megfelel csak dolgozak".


Vagy hogy egyetemista és most valami random diákmunkában van.

2023. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!