Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri masszőrnek tanulni?

Megéri masszőrnek tanulni?

Figyelt kérdés

Szivesen csinálnék masszírozást másoknak. Akár olyat is hogy talpmasszázs, kéz masszázs, fej-,nyakmasszázs. Nem tudom lenne erre kereslet?

Nő vagyok és olyan nagyon átgyúrni valakit ahhoz gyenge vagyok.

Tehát inkább relax jellegű lenne.

Mennyit lehet keresni ilyen tevékenységgel?


2023. nov. 15. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hat ha bevállalsz happy endinget akkor milliós tétel is kijöhet egy hónapban.
2023. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden második sarkon van egy masszazsszalon. Amit te írsz azt rengetegen szolgáltatják. Egy leszel a sok közül. Plusz a masszázs színvonala mo-on a béka seggem alatt van. Lásd az #1 és semmirekellő is már felhozza hogy vállalja szexet is. Na ilyen gyökerekből Dunát lehetne rekeszteni. Szerintem nem éri meg.
2023. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz kövér embereket (is) masszírozni, akkor igen.

Talpmasszázsból nem lehet megélni.

2023. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a fizikumod hozzá, bele se kezdj.
2023. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
# az konkrétan micsoda?
2023. nov. 16. 10:41
 6/12 A kérdező kommentje:

1# az konkrétan micsoda?

2# szivonal alatt mit értesz?

2023. nov. 16. 10:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokaknak a masszázs az szexuális szolgáltatást jelent.

Egyébként meg nem éri meg. Amikor jártam rehabra, ott beszélgettem a masszőrökkel. Napi 8 órában vannak alkalmazva (elvileg 6 órában lehetne), az ügyfél fekszik, te felette görnyedsz. A kezeid nagyon igénybe vannak véve, mindegyiknek állandóan be volt gyulladva. (Ennek megfelelően egyébként eléggé kímélték is magukat, inkább csak simogattak.)

Egyébként szerintem kevés a jó masszőr, én akinél voltam vagy nagyon erős volt, vagy csak simogatott. De főállásban nem lehet bírni. A húgom este vállal 1-2 kuncsaftot, teljesen feketén. Így összejön neki egy kis mellékes, talán így megéri. Bár nem tudom, hogy este 6 után ki a fene akar még dolgozni. Ráadásul folyton azon retteg, hogy mikor jelentik fel.

2023. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a masszőr hirdetőket a jófogáson például és tedd fel magadnak a kérdést, hogy akarsz-e olyan lenni, mint ők. Esetleg miben akarsz más lenni, mint ők.
2023. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Görgess itt lejjebb és olvasd el a többi 23 ugyanilyen kérdés alatt is a válaszokat.
2023. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8# megnéztem, ott alkalmazottat keresnek masszázsra akit betanítanak. Ez mi lehet akkor?
2023. nov. 16. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!