Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak állásinterjúra...

Behívtak állásinterjúra holnapra. Raktáros, áruösszekészítő. Elég a 8 általános a jelentkezéshez. Mégis mit kérdezhetnek egy ilyen helyen? El lehet egyáltalán rontani?

Figyelt kérdés

2023. nov. 23. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Na végül milyen volt, hogy sikerült?
2023. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Felvettek, a csávó elmondott mindent, kérdést sem tudtam feltenni. Elmondtam hogy idén érettségiztem és szeretnék már dolgozni. Ma hívott, hogy akarom-e az állást. Mondtam, igen. Hétfőn megyek is próba napra. Szóval tényleg nem kell izgulni egy ilyen interjún. Felvesznek, ha nem mondasz vagy csinálsz valami hülyeséget.
2023. nov. 25. 10:05
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! Jó munkát! :)
2023. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2023. nov. 25. 11:29
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak annyi, hogy marhára kell nekik a raktáros, mert már a hatodik munkaköre annak, aki csinálgatja tele hibával, amit még ki kéne fésülni, mielőtt könyveléshez meg szállítólevelekhez kéne igazítgatni a girbegurba jegyzetek alapján... Lesz neked is háromemberes munkád utána, ne aggódj! Szerintem ha bekínálnak egy targoncás jogsit tanulmányi szerződéssel, ragadd meg, mondjuk egy évnél több leláncolást nem mindenhol ér meg, de még akkor is no brainer amúgy, csak ne felejtsék el a kezedbe nyomni a jogsit... Mondjuk az is oké, ha eltűntként pótoltatod, amikor nagyon kell máshova, sima targoncásként kb dupla bérért...

Egyszóval jó ugródeszka lehet, meg azért két évnél több raktározás egyhuzamban jól mutat az önéletrajzban is bármilyen irodai jellegű puhulásra jelentkezve is: vélhetően képessé váltál rohadt nagy gikszereket korrekt módon rendezni akár telefonon is addigra, és pont az ilyesmit elkerülendő eléggé tudod, miben érdemes precíznek maradni, hol nem redundáns munka kitartóan követni a számokat, ráadásul ekkora rutinnal eléggé megnő a ránézésre pontosan számolás és a sok adat megjegyzése is, amik még góré pozikba is hasonlóan értékes soft skillek, mint az említett konfliktuskezelés-tárgyalókészség.

2023. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

9


Most is munkaerőhiány van? :D

2023. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom Aldi.

Sok ismerősöm dolgozik ott és hasonló helyeken.

Amíg végzed a munkád, szeretnek.

Nagyon sok léhűtő jelentkezik, aki egy hetet sem bír ki.

A többit becsülik.

2023. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!