Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában dolgozók? Jogi...

Ausztriában dolgozók? Jogi segítséget kérnék!

Figyelt kérdés

Ausztriában dolgozok 1 éve, most jön nálunk a nagy decemberi hajtás és azt mondták hogy aki elmegy ezidő alatt táppénzre azt kirúgják.

Elég rosszul érzem magam, hasalji, deréki fájdalmaim vannak amikor emelek, és félek elmenni orvoshoz mert ha kiír táppénzre ott áll a veszély hogy kirúgnak. Na de ugyanakkor ezzel nem túl jó dolgozni.

Mit tudnék csinálni? Van ami megvédjen a kirúgás ellen ha az egészségemről van szó?

24/f

(Tudom fiatal vagyok még ezekhez a fájdalmakhoz ahogy mindenki mondja, de engem azért aggaszt)

Előre is köszi!



2023. nov. 29. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Eldöntöd, hogy többet ér-e az egészséged attól, hogy egy csicskáztató sz@rrágónál elbaszd az egészségedet a selejt kétkezi munkásként.
2023. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%
24 evesen mar illene legalabb egy normalis diplomat felmutatni (proginfo, programozo matematikus) ahelyett, hogy kint lapatolod a kulat.
2023. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:

"hasalji, deréki fájdalmaim vannak amikor emelek"

Bár a leírás alapján nem egyértelmű, hogy mozgásszervi fájdalomról van-e szó, de lehet, hogy valami valami baktériumos vese vagy hugyhólyag gyulladás. Az orvos felírhat antibiotikumot és ha a fájdalom mellett képes vagy rá és nagyon muszáj, akkor dolgozol tovább.

Ha meg nem vagy képes, akkor amúgy sincs választásod.

2023. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!