Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt tud keresni egy...

Mennyi pénzt tud keresni egy szakember vállalkozó?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy egy segéddel/szakember kollégával dolgozó szakmunkás mennyi pénzt tud termelni havi 160-200 munkaórával. Vannak a városi legendák, hogy milliókat keresnek, de ezt kétlem. Ténylegesen az érdekelne, hogy minden költséget levonva, normális eszközökkel és tisztességes munkát végezve mennyi pénzt tud keresni egy villanyszerelő, bádogos, lakatos festő stb.. Leginkább ilyen vállalkozók tapasztalata érdekelne. Őszintén azért kérdezem, mert elgondolkoztam egy szakma kitanulásán. Diplomás állásom mellett évek óta besegítek heti 1-2 napot az építőipar/épületüzemeltetés területén, tehát relatív sok szaktudásom és tapasztalatom van. Érdekelne, hogy megérné-e a rengeteg befektetés, jobb életszínvonalat tudnék-e biztosítani a családomnak kisvállalkozóként.

#fizetés #vállalkozás #építőipar #Épületüzemeltetés #Cégépítés
dec. 13. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Épìtésvezetőként dolgozom mint mérnök. A köműves , ács, gépészeti szerelők bérével csak akkor tudtam versenyezni amikor ők is alkalmazottak voltak. Vallakozokent sztem kozel a dupláját hazaviszik mint én. Masik nagy előnyük, hogy mondjuk egy köműves vagy ács simán belevág kevesebb tőkével egy ház építésbe otthon mivel vagy a falazas alapozás részét vagy a komplett tetőt megcsinálja magának .
dec. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 azért kell jónak lenni, mert gondolom nem az "elcseszett munkáim" fb csoport kattintásból akarja eltartani a családot. Azért mert tele a fb, nem azt jelenti, hogy ezt a példát kell követni,a kontár se él meg. Két havonta egyszer van munkája, ha emberére akad, azt se fizetik ki és a fb sztorik ott folytatódnak, hogy lehetőség szerint még fel is jelentik.
dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy-úgy, ezekkel az "értek hozzá" vállalkozókkal van tele az internet. Tisztázzuk, ezek se nem szakemberek, se nem vállalkozók, mert egyikhez se értenek. Ezek kivált melósok, akik a exfőni BMW-jére hajtanak és a szerintük könnyű pénzforrásra(kérdező ez nem neked szól, csak kiegészítés a többi hozzászóláshoz)
dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
#12 ne forgasd ki, nem azt mondtam, h rossznak kell lenni. Azt mondtam, h nem kell kiemelkedően jónak lenni. Egy átlag szaki simán megél. A nagyon tehetségesnek megvan a munkája 10 évre előre.
dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag, jó szaki. De a "besegítek heti 1-2 napot" az kevés ehhez úgyhogy igen, kérdező, tanulj és hajrá!
dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Gazdasági helyzettől függ, jelenleg az embereknek egyre kevesebb pénzük van mindend próbalnak maguknan megoldani vagy bele sem kezdenek. Szóval kezdőként nem a legalkalmasabb most nekivágni. Ráadásul még mindig sokan abban a 2-3 éve lejárt tévhitben élnek hogy az építőipar annyira pörög és érdemes szakmát tanulni. Gondolj bele ha itthon nem lett volna a CSOK most is csak bukdácsolnának a szakmunkások, egy túlfújt lufi volt ami leeresztett.
dec. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

300000000 csilliárd forintot havonta, és napi 2-3 órát dolgoznak.

Kérdező, itt a gyakorin az építési vállalkozók az új milliárdosok a takarítók és a pénztárosok után. Jaj, a műkörmösöket kihagytam, ők még náluk is többet keresnek.

dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A fidesznyik csók csöcséből volt táplálva az építőipar ezen csöcsökön csüngtek szakmunkásaink is de most elapadt a tej...
dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Még lesz egy felvonás, jön a CSOKi 2.
dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"megvan a munkája 10 évre előre"🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

20 évre, nem? Mire a végére ér, kezdheti előről újabb 20 évig.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!